Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gözün aydın :) çok sevindim
Herhangi bi belirtin olmuş muydu? Bizlere tavsiyelerin var mı? Hangi günleri değerlendirdin?

Teşekkür ederim :) ovulasyon testiyle hamile kaldım yumurtlama oldugu gün dahil dört gunu değerlendirdik.belirti olarak gögüslerim çok aşırı hassaslaştı.çok sık idrara cıkmaya başladım.sağ kasıgımda batar tarzda cok agrı hissettim hatta böyle içinde bilye gibi bişey var hissi oldu :KK66: Ve aşırı iştahım açılmıştı.Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın.dualarım sizinle olacak:KK200: yeni yıl yeni güzel umutlarınız olsun :anne:

Teşekkür ederim :) ovulasyon testiyle hamile kaldım yumurtlama oldugu gün dahil dört gunu değerlendirdik.belirti olarak gögüslerim çok aşırı hassaslaştı.çok sık idrara cıkmaya başladım.sağ kasıgımda batar tarzda cok agrı hissettim hatta böyle içinde bilye gibi bişey var hissi oldu :KK66: Ve aşırı iştahım açılmıştı.Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın.dualarım sizinle olacak:KK200: yeni yıl yeni güzel umutlarınız olsun :anne:
Hayırlı olsun saglikla kucağıniza alin inşallah. Benim bir kaç sorum olacaktı. Kaç günde bir adet oluyorsunuz. Adetin kaçıncı günü yumurtlama oldu? Yumurtlama Öncesinde de ilişkiniz oldu mu? Yoksa o gün mü başladınız

kızlar Bugün itibariyle 6 hafta 5 günlük hamileyim. :anneadayı: :emir_bebek:Dün doktora gittik ve Yılbaşı hediyesi olarak meleğim bize kalbinin atışını gösterdi, Allahım nasıl mutlu oldum bilemezsiniz, gözlerim yaşardı:KK200::KK200::KK200: Allahım burada bu müjdeyi bekleyen herkese yaşatsın inşallah, dualarım sizinle, sizinde dualarınız benimle olsun arkadaşlar sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah...

kızlar Bugün itibariyle 6 hafta 5 günlük hamileyim. :anneadayı: :emir_bebek:Dün doktora gittik ve Yılbaşı hediyesi olarak meleğim bize kalbinin atışını gösterdi, Allahım nasıl mutlu oldum bilemezsiniz, gözlerim yaşardı:KK200::KK200::KK200: Allahım burada bu müjdeyi bekleyen herkese yaşatsın inşallah, dualarım sizinle, sizinde dualarınız benimle olsun arkadaşlar sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah...
Amin inşallah . Allah tamamına erdirsin. Stresi kovalayabilirsek herşey güzel olacak inşallah

Hayırlı olsun saglikla kucağıniza alin inşallah. Benim bir kaç sorum olacaktı. Kaç günde bir adet oluyorsunuz. Adetin kaçıncı günü yumurtlama oldu? Yumurtlama Öncesinde de ilişkiniz oldu mu? Yoksa o gün mü başladınız

Amin inşallah Tam olarak su gün diyemem 24-25-26 günde bir oluyorum her ay bu rakamlar arasında oynuyodu.adet günü 1.gün sayarsam 12. Gün yumurtladım. Yumurtlama önceside ilişkimiz oldu :KK48:

Merhaba kizlar bende sat 4 aralikti beklenen gune 8 gun kala test yaptim cok silik ciktii ama inanilmaz silik sonra 2 gun sonra tkrra yaptim ve 2. Cizgi daha belirgindi yani kesin gebelik var daha gunum gelmedi 4 gun var ama sanirim hamileyimm :)
Hayırlı olsun şimdiden inşallah. Erken gebelik testiyle mı yoksa normal gebelik testiyle mı yaptiniz

Amin inşallah Tam olarak su gün diyemem 24-25-26 günde bir oluyorum her ay bu rakamlar arasında oynuyodu.adet günü 1.gün sayarsam 12. Gün yumurtladım. Yumurtlama önceside ilişkimiz oldu :KK48:
Yumurtlama öncesi de olması gerekiyormuş değil mi? Yoksa spermlerin bi kısmı ölü oluyormuş.
Beni listeden silebilirsiniz. Ovulasyondan sonraki 16. Günüm ve adet oldum. Yeni yıla böyle başlamış oldum:spor:

ben de kese oluştu fakat içinde bebek var mı diye 4 ocak perşembeye randevu vermişti. 4 ünde karından bakacaktı. Alttan bakarsak daha erken olabilir diye ağzından kaçırmıştı.. Bekleyemeyeceğim taa hafta perşembeyi.. Yılbaşı günü yani P.tesi randevu aldım alttan bakılsın diye.. noolur dualarınızı eksik etmeyin de yılbaşını ağız tadıyla kutlayalım eşimleeee
Selam canım naptın pazartesi dr gidicem demissin..umarım hayırlı haberler le gelmissindir

2 haftadir inanilmaz bel agrisi yasiyorum 1 kere burnum kanadi goguslerde hassaslasma oldu bu kdar :)
Benim ovulasyon pik yaptığı günden 2 gün sonra göğüslerim şişmeye başladı ve şuan hala çok ağrıyor ve şişkin birde ağız tadım bozuldu yemek yedikten 5 dk sonra acımsi bir tat var gün içinde hiç geçmiyor belim dahil tüm kemiklerim ağrıyor sanki :) inşallah benimde mutlu sonla biter

X