Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarr nasilsiniz nasil gidiyor calismalarben yarin yine kan vericem 7 kere tahlil yaptirdim sadece 1 tanesinde cift katladi gidisat iyi gelmiyo bana insallah benim kuruntumdur sizede yaziyim birde siz yorum yapin bakalim normalmi
17 aralik 17
19 aralik 21
20 aralik 26
22 aralik 115
24 aralik 306
26 aralik 691
28 aralik 1212

Canım 20 Aralık’tan sonrası normal görünüyor doktora ne zaman gideceksin? Bu kadar stres yapma her şey yolundadır inşallah

Canım 20 Aralık’tan sonrası normal görünüyor doktora ne zaman gideceksin? Bu kadar stres yapma her şey yolundadır inşallah
Yarin tekrar kan vericem canim doktorada gostericem yine.aslinda artis normal ama basta yavasken sonra 5 kati oldu sonra 3 sonra 2 en son 2 kati bile olmadi.sanki artis hizi yavasladi diye dusunuyorum.ondan stres yapiyorum

Yarin tekrar kan vericem canim doktorada gostericem yine.aslinda artis normal ama basta yavasken sonra 5 kati oldu sonra 3 sonra 2 en son 2 kati bile olmadi.sanki artis hizi yavasladi diye dusunuyorum.ondan stres yapiyorum
O kadar çok kan verme canım korkunu anlıyorum ama kan sonucun olacak olanı değiştirmez ki Pazartesi doktora git o gerek görürse kan tahlili ister zaten bir daha ama bence kese bile görünür Pazartesi. İçini ferah tut. Belki bizimkiler de değişik oranlarda arttı ama haberimiz yok çünkü ben sadece iki kez kan verdim mesela. Dediğim gibi her şey olacağına varır çok kan verdiğinde bir şey değişmez ancak strese giriyorsun artış hesaplayarak. 2 günde bir %60 artışa kadar normal deniyor. Sen %100 bekliyorsun artışı. Bu salgılanan hormon kişiden kişiye değişir zaten. Lütfen kendini rahatlatmaya çalış bebiş de etkilenir bu stresten.

Sagol canim benim destek oldugun icin zaten doktor istedi 2 gune bir yoksa ilk gebeligimde bende 2 kere yaptirmistim sonra keseyi gormustum.bu seferki nazli sanirim ugrastiriyor biziinsallah gittigimde kese gorunur

Sagol canim benim destek oldugun icin zaten doktor istedi 2 gune bir yoksa ilk gebeligimde bende 2 kere yaptirmistim sonra keseyi gormustum.bu seferki nazli sanirim ugrastiriyor biziinsallah gittigimde kese gorunur
İnşallah canım:) sağlıklı bir şekilde kesesini de görürsün kalbini de duyarsın inşallah, kucağına da alırsın doktora gittiğinde haberdar et mutlaka:) güzel haberlerini bekliyorum

3 defa kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak söylüyorum gayet normal. İkinci çocuğu tutturana kadar canım çıktı. Hayatım Beta HCG olmuştu. Bin küsürlere çıkmış Hcg değerleriniz ve büyük ihtimalle pazartesi hcgniz keseyi görebilecek seviyede olacak. 691'den sonra bayağı yükselmiş.

Insallah canim bende ilk basta kimyasalmi diye dusundum sonra artti cok sukur bu seferde dis gebelikmi diye korkuyorumiyice paranoyak oldum sanirim :) Rabbim herkese hayirli kucagina alcagi evlatlar nasip etsin

Insallah canim bende ilk basta kimyasalmi diye dusundum sonra artti cok sukur bu seferde dis gebelikmi diye korkuyorumiyice paranoyak oldum sanirim :) Rabbim herkese hayirli kucagina alcagi evlatlar nasip etsin
Öyle şeyler düşünme. Şimdi aklın hep bu tür şeylerde zaman geçmiyordur. Keseyi bir gör ne ara karnın burnuna dayandı anlamayacaksın Rabbim sağlık ve sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.

Benide buraya hamiş bir anne olarak kaydedebilirsin canım doktora gittim hamileymişim kese görmek için günümüzü bile aldık miniğimle

Kızlar benim geçen ey yumurtam 16.günde çatladı çok şiddetli ağrım ve atesim olmustu oradan anladım ama bu ay bugün 16.gundu hiç ağrım falan yok kasiklarim şiş değil sancı yapmıyor gecen ay resmen yururken agriyordu anlamadım ya catladimi acaba yoksa daha olgunlasicakmi

Yeni bat 22 ocak cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…