Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama hsg den sonra ne yaptılar ilk tedavi yöntemi onunla başlıyor diye biliyorum onunla başlayıp iğnelerle devam ediyor
Tüpler açık çıktı. Eşimden Sperm testi istendi. Bana da zayıfla dedi. Pco kilo verdikce azalır falan muhabbeti ile. Eşimin Sperm testi kötü çıktı onu düzeltmek için ilaç verdi doktoru banada inofolic verdi. Şimdi onun Sperm testi normale döndü bende yumurta yok :KK43: inşallah hallolur tüm sorunlar da çocuk sahibi olabiliriz :KK66:

Kizlarr:halay:bugun degerim 115 cikti.nasil mutlu oldum.bu kadar yukselmesini anlayamadim ama ilk gunki degerimden hesaplayinca aslinda 2 gunde 2 ye katlamis.ama o tahlillerde farkli cikti.pazartesi tekrar vericem.normale dondu Allahin izniyle:anneadayı:
Canım benim yaaaaa maşallah yazdıklarınla umut oluyorsun bizlere :KK49: öncelikle tebrik ederim arkadaşım. Rabbim tez zamanda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :dua: eski yazdıklarını okudum, belirtilerini detaylıca anlatmışsın, çok benziyoruz :) yalnız birşey sormak istiyorum sen test yapmış mıydın evde? Yaptıysan ne zaman yaptın? Kanı adet bitiminde mi vermiştin? Yazılar çok geçmişte kalmış onları bulamadım canım:110: kusura bakma mutlu anında seni böyle rahatsız ettim :KK200:

Kızlar merhaba cok dahil olmasada burda genelde takipteyim :KK45: sizden ricam bir bakarmısın testime.işaretlediğim yerde bir silikte olsa çizgi vrmı bana mı öyle geldi. Sabah yaptım baktım yoktu.sonra cıkmak zorundaydım dışarı.akşam geldiğimde var gibi geldi.sizcede var mı :KK54: bat normalde 27 si:KK200:

Eklentiler

• EA7E4834-533D-44C5-B2BF-552EAD8AFFF1.jpeg
    EA7E4834-533D-44C5-B2BF-552EAD8AFFF1.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 78
Tüpler açık çıktı. Eşimden Sperm testi istendi. Bana da zayıfla dedi. Pco kilo verdikce azalır falan muhabbeti ile. Eşimin Sperm testi kötü çıktı onu düzeltmek için ilaç verdi doktoru banada inofolic verdi. Şimdi onun Sperm testi normale döndü bende yumurta yok :KK43: inşallah hallolur tüm sorunlar da çocuk sahibi olabiliriz :KK66:
İnşallah canım Allah yardımcın olsun

Canımmm inşallah hayırlısıyla fazla bekletmeden gelir. Ben de 1 aralıkta adet olmuştum muhtemel yeni tarih 28 aralık. Şimdiden adet belirtileri başladi. Bu ay da doktora gittim. Gelecek ay yumurtlama tedavisine başlayalım dedi. Ama yine olmazsa yine yıkım olacak gitmesem mii diyorum bilmiyorum çok üzülüyorum. :KK43:
Allahtan hayirlisi insallah gitmene gerek kalmadan mutlu haber alirsin canim

Kızlar merhaba cok dahil olmasada burda genelde takipteyim :KK45: sizden ricam bir bakarmısın testime.işaretlediğim yerde bir silikte olsa çizgi vrmı bana mı öyle geldi. Sabah yaptım baktım yoktu.sonra cıkmak zorundaydım dışarı.akşam geldiğimde var gibi geldi.sizcede var mı :KK54: bat normalde 27 si:KK200:
Canim var gibi gorunuyor ama sen iki gune bir tekrarlarsan netlesirse kesin sonuc diyebiliriz insallah senide hamile olarak duzenleriz listemizde

Çizgin silik de olsa var:KK200::anneadayı:

Kizlar o gun internetim bitti ve pazar gecesi de adet oldum malesef. Suan iste daha yeni bitti sayilir iki gun oldu. Bu ay doktora gitmedim. Bosverdim gitti ne olur ne olmaz bnde bilmiyorum. Allah uzun omurler versin bir oglum var biliyorsunuz. Digeri de allah ne zaman nasip ederse olsun dedim oturdum. Eşimin de telefonunda internet yok is yerinde wifi oldugu icin evde de bnden bakardi falan bir haftadir internetim yenilensin diye icim icimi yedi :-) ek pakette alamadim faturayi zaten katladim iyice iki kere ek paket almistim buraya girmek icin
Hayırlısı olsun canım benim rabbim en kısa zamanda nasip eder ikinciyi inşallah.. güzel haberlerini bekliyoruz:KK200:

Kızlar benim test negatif maalesef :I
o kadar belirtiler uyuyorki aslında hala hasta olmamam da cabası :)
hakkımızda hayırlısı buymuş
Ayy canım inşallah bidaha ki aya olur üzülme bende gecikmistim 3 gün ama klomen kullanıyorum o yapıyormuş gecikme bilmiyordum çok umutlanmistim ama kısmet olmadı hayirlisini versin rabbim

Kizlar ben uyanana kadar bilgisi ve deneyimi olan incir kurunden bahsederse sevinirim :KK68::KK68::KK24:
Canım 5 6 tane inciri kaynamış 2 buçuk bardak suya bölerek aticaksin 20 dk kaynaticaksin sonra süzüp sabah 1 bardak aç karnına akşam 1 bardak aç karnına içeceksin.eğer yumurtan gelişsin istiyorsan 14 gün ama çatlasın da istiyorsan 21 gün devam edeceksin diyor ibrahim saracoglu

Kizlarr:halay:bugun degerim 115 cikti.nasil mutlu oldum.bu kadar yukselmesini anlayamadim ama ilk gunki degerimden hesaplayinca aslinda 2 gunde 2 ye katlamis.ama o tahlillerde farkli cikti.pazartesi tekrar vericem.normale dondu Allahin izniyle:anneadayı:
Hadi gözün aydın canım çok sevindim artık sıkıntı stres yok

X