Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
eylülde 1 sene oldu canım. ilk 3 ay düşünmedik sonrasında çalışmalara başladık. 4. denemeden sonra her ay doktora gidiyorum. soğan kürü, ,incir havuç kürü yaptım. doktordan önce. sonrasında klomen çatlama iğnesi denedim nasip olmadı. geçen ay hsg çekildi tüplerde temiz. aşılamaolacaktı bu ay istemedik bi kaç ay daha denemek istedik. bu ayda klomen ve progestan kullandım. Bakalım inşallah bu defa tutmuştur:dua:
Insallah canim Rabbim isteyen herkese nasip etsin hamilelik cok guzel bir duygu ama onemli olan sag salim kucagina alabilmek.ben ilk evladimi kaybettim 8.ayda bu sefer insallah alirim kucagima

Insallah canim Rabbim isteyen herkese nasip etsin hamilelik cok guzel bir duygu ama onemli olan sag salim kucagina alabilmek.ben ilk evladimi kaybettim 8.ayda bu sefer insallah alirim kucagima
aaaa öylemi başınız sağolsun :KK43: aynen öyle allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin geç olsun güç olmasın inşallah:dua:

Gunaydin kizlarr:KK54:bugun ruyamda cok guzel seyler gordum.etli pilav gordum.dusuk yaptigimi gordum birde afedersiniz sumuk gordum.sumuk bebege isaretmis.digerleride guzel bir haber alicagima :KK48:bugun testi tekrarlicam insallah yukselmistir de ruyalarim cikmis olur:anne::anneadayı::emir_bebek:
İnsallah canim Allah c.c gönlüne göre versin

eylülde 1 sene oldu canım. ilk 3 ay düşünmedik sonrasında çalışmalara başladık. 4. denemeden sonra her ay doktora gidiyorum. soğan kürü, ,incir havuç kürü yaptım. doktordan önce. sonrasında klomen çatlama iğnesi denedim nasip olmadı. geçen ay hsg çekildi tüplerde temiz. aşılamaolacaktı bu ay istemedik bi kaç ay daha denemek istedik. bu ayda klomen ve progestan kullandım. Bakalım inşallah bu defa tutmuştur:dua:
Ayy canım hsg cekildiysen kesin hamilesindir çünkü benimde ilk hamileligim hsg çektirdiğim aydan sonraki aydı.Tüplere gidiş açıldığı için hemen hamile kalabiliyosun

Ayy canım hsg cekildiysen kesin hamilesindir çünkü benimde ilk hamileligim hsg çektirdiğim aydan sonraki aydı.Tüplere gidiş açıldığı için hemen hamile kalabiliyosun
bende öyle okumuştum. hsg çekildiğim ay 1 hafta ilişki yasak olduğu için yumurtlama gününü falan kaçırmıştık. oyüzden belki bu ay olur diye umut ediyorum hep

Sancim var ya kızlar bugün adetimin 5 günü klomene başladım.Acaba yumurta mı oluşuyor yada neyin sancısı bu ara ara giriyor. Sanki kürtaj olduğum dönemin ağrısı gibi

Kızlar bugün hamile olduğumu öğrendim 6 aydır evliyiz evlendiğim günden beridir istiyordum çok şükür bugün test yaptım ve çift çizgiyi gördüm ama yinede korkuyorum kan verdim yarın çıkacak Rabbim isteyen her anne adayına bebişini versin inşallah:anneadayı::emir_bebek:
hayırlısı olsun canım benimmmmmmm allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :dua: regli günün ne zamandı? belirtilerin varmıydı

Kızlar bugün hamile olduğumu öğrendim 6 aydır evliyiz evlendiğim günden beridir istiyordum çok şükür bugün test yaptım ve çift çizgiyi gördüm ama yinede korkuyorum kan verdim yarın çıkacak Rabbim isteyen her anne adayına bebişini versin inşallah:anneadayı::emir_bebek:
Gözün aydın canım beklemek çok zor sabır acı ama meyvesi çok tatlı sağlıkla kucağına alırsın inşâllah

hayırlısı olsun canım benimmmmmmm allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :dua: regli günün ne zamandı? belirtilerin varmıydı

Regli günüm 15 aralıktı inanır mısın hiçbir belirtim yok aksine adet olacakmışım gibi belirtilerim vardı karnım gurulduyordu şişlik vardı göğüslerim de de hiç sancı yoktu yani ben hep adet olacakmışım gibi beklerken hamile olduğumu öğrendim ama daha kaç aylık bilmiyorum doktor sadece rahmin çok kalınlaşmış hamile olabilirsin dedi kan verdim işe gelince de erken gebelik testi vardı elimde onu yaptım hemen çift çizgi çıktı hayırlısı olsun bakalım zaman nasıl işleyecek.

Canım hayırlı olsunn allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin güzel bi hamilelik geçir inşallah :KK24:

Merhaba kızlarr bende anne adeyıyım 4 aydır korunmayı bıraktım bugun bat günüm test yaptım normal kaset test böyle çıktı ben negütife yorumladım ama sizcede öyle mi

X