Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 15 aralıktı kızlar test sonucumu şimdi öğrendim bu sabah yaptırmıştım 443 çıkmış sizce değer Nasıl..bu arada ovulasyon adetin 19 yada 20 günde oldu..yani 4 yada 5 aralıkta
canım hayırlısı olsun inşallah bencede güzel artmış 2 gün sonra yine ölçtür 2 katı artması lazım maşallahhhh

günaydın canlar, benim ateşm düne kadar hep 35,90 larda falan çıkıyordu. bugün ölçtüm, dil altı ölçünce 36,8, koltuk altı ölçünce 36,3 çıktı. kasıtlarımda fena ağrılar var. Midem ne yersem yiyeyim inanılmaz yanıyor. Aşırı gazı söylemiyorum bile. Birde karnımda kabız olmuşumda tuvaletimi yapamıyomuşum gibi bi ağrı var 2-3 gündür inşallah vardır yaaa reglime 1 hafta var bu kadar erken belirtiler olabilirmi? yada erken değil normal mi?

cnm senin bugün battı değil mi merak ediyorum test yaptın mı ne durumdasın belirtiler vs
hala hasta olmadımm canım dün gece öyle bi karın ağrım vardı ki uykudan uyandırdı yani. gaz sıkışması gibi ama ayıptır söylemesi wc den sonrada devam ediyordu. 2 gün önce kulağımda bi uğultu başladı. telefonu o kulağıma koyunca karşı sesi duyamıyorum o derece bugünde işyerinde sandalyeden kalktığım an başım iyi döndü. tansiyonuma baktırdım gayet normal. şimdi bile ara ara sancı giriyor. beklemedeyiz bakalım

Bat 15 aralıktı kızlar test sonucumu şimdi öğrendim bu sabah yaptırmıştım 443 çıkmış sizce değer Nasıl..bu arada ovulasyon adetin 19 yada 20 günde oldu..yani 4 yada 5 aralıkta
Hayırlı olsun bence değeriniz gayet iyi. Bat lerimiz yakinmis birbirine.benimde 1 -2 aralik ta yumurtlama oldu. Cumartesi kan verdim değerim 83 cikti. Dün yine kan verdim bakalim kaç çıkacak.

Hayırlı haberlerini bekliyorumm

Hayırlı olsun bence değeriniz gayet iyi. Bat lerimiz yakinmis birbirine.benimde 1 -2 aralik ta yumurtlama oldu. Cumartesi kan verdim değerim 83 cikti. Dün yine kan verdim bakalim kaç çıkacak.
Tşk ederim cnm inş şeninde fazlasıyla katlar sayın..bende yarın tekrar vericem

Heveslendirmek istemem ama belirtilerin benimki gibi insallah sendende guzel haberler aliriz canim

Heveslendirmek istemem ama belirtilerin benimki gibi insallah sendende guzel haberler aliriz canim
ayyy valla inan seni takip ediyorum aynı belirtilerimiz test yapsam daha çok erken sen ptesi yapmıştın dimi testini ctesi de regli günündü? 5 gün kala öğrenmişsin sanırım. bende cuma falan yapsam mı yaaa birde her sabah midem bomboş kalkıyorum çok aç bi şekilde sende de oluyormu?

Gunaydin kizlarrbugun ruyamda cok guzel seyler gordum.etli pilav gordum.dusuk yaptigimi gordum birde afedersiniz sumuk gordum.sumuk bebege isaretmis.digerleride guzel bir haber alicagima bugun testi tekrarlicam insallah yukselmistir de ruyalarim cikmis olur

tekrarlada yükselmiş olsun inşallahhhh sonra da hemen diğer belirtilerini yaz canım yaaa valla seni bekliyorum

Yumurtlama gunlerini takip etmismiydin canim.catladiktan sonra 11 gun gecti benim o sekilde cikti.belki seninde gecmisse cikabilir.sabahlarida ac oluyorum ama ozellikle geceleri acliktan uyuyamiyorum bikac gundur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…