Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• Screenshot_20181212-161630.jpg
    Screenshot_20181212-161630.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 62
sen yinede hepsini birlikte yapmamaya çalış canım yumurtalar çatlamazsa kist oluşabilir.ben bal tarçın çörekotu yerken ödüm kopuyordu kist oluşacak diye.çünkü kisti eritmek için doktorlar doğum kontrol hapı veriyorlar.
çok dua ediyorum herkese Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah :KK200:
Amin canım tm ben sadece inciri yapayım ozaman onu esim yesin ay kist falan olmasın Allah c.c korusun

Insallah olur cnm bnde 3 ay kullandım klomen bu ay da ılk kez femara kullandım pazar gunu catlatma ognemı vurdum beklemedeyım.. femara klomee gore daha kalıtelı yumurta buyutuyormus
Hım yumurtan kaç mm olmustu canım senin.Benim geçen ay 28 mm olmustu igne yapma gereği duymadi dr

Bat 15 aralıktı kızlar test sonucumu şimdi öğrendim bu sabah yaptırmıştım 443 çıkmış sizce değer Nasıl..bu arada ovulasyon adetin 19 yada 20 günde oldu..yani 4 yada 5 aralıkta
Hayırlı olsun canım sende hamişler kervanına katıldın darısı bızlere inşâllah sağlıkla kucağına alırsın bizlerede dua et

Hayırlı olsun canım sende hamişler kervanına katıldın darısı bızlere inşâllah sağlıkla kucağına alırsın bizlerede dua et
Etmezmiyim kuzum hiç... Hamişler umarım sağlıkla kucaklarına almak nasip olur..( tabi bende) hayırlısıyla... Henüz test yapmamış yada çalışmalarda olan bütün arkadaşlarımız tanıdık tanımadık her nerde çocuk sahibi olmak isteyen varsa inş tez Zaman'da güzel haberler alırlar..hepimizin göbüşler :anneadayı::anneadayı::anneadayı:böyle olsun.aminn

canım içmeye devam ediyorsan hemen bırak .butür şeyler yumurtlama olduktan sonra bırakılır.bebek varsa bitki çayları iyi gelmez.inşallah vardır .bende bu ay mide yanması yaşamıştım hamileymişim .
incir küründen sonra havuç kürü yapılıyor .ama inofolikle birlikte nasıl bir etki yapar bilemicem canım .yumurtan zor gelişiyorsa etkili olmuş olabilir .en etkilisi hayıt tohumu diye biliyorum .inşallah bebişin seninledir canım
Canım çok teşekkür ederim Bilgi verdiğin için derhal bırakıyorum bitki çaylarını zaten yumurtlama oldu dediğin gibi.. inofoliği de folik asit gibi düşünürsek incir suyuyla pek zarar vermez gibi düşünüyorum.. inşallah bebişim benimledir canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için :KK200:

Etmezmiyim kuzum hiç... Hamişler umarım sağlıkla kucaklarına almak nasip olur..( tabi bende) hayırlısıyla... Henüz test yapmamış yada çalışmalarda olan bütün arkadaşlarımız tanıdık tanımadık her nerde çocuk sahibi olmak isteyen varsa inş tez Zaman'da güzel haberler alırlar..hepimizin göbüşler :anneadayı::anneadayı::anneadayı:böyle olsun.aminn
Allah hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin bebişin hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah :dua: bizi de dualarında eksik etme hamilelerin duası kabul olurmuş :anneadayı:

Kizlar iyi akşamlar bugün adetim geceli tam 4 gün oldu 2 gün önce test yaptım negatifdi hastalık belirtilerim neredeyse 5 6 gündür var karin ağrısı bel ağrısı goguslerim 10 gündür sis ağrısı yeni yeni geçti gibi çok istiyorum inşallah hepimizin duaları kabul olur

Off gecmek bilmiyo günler. Ovulasyon günlerindeyim hem takvim hemde akintiya göre. Ateste ölctüm artis var. Ovu testim olmadigi icin. Bat 29 aralik bekle babam bekle.

Pozitif olanlari tebrik ederim

Bu arada ben BATı beklerken ara ara ovülasyon ve gebelik testi yapıyorum. Gebelik testleri saatler sonra silik çıkıyor amaaa ovülasyonlarda silik olduğu için dikkate almıyorum çöpe gidiyorlar :)
Ovülasyonu pik görürsem o zaman ikna olabilirim.
Zaten kağıtta yazıyor max süre.
Önümüzdeki günlerde hepimiz için en iyisi olsun :KK200:

kizlar kan sonucum negatif okadarda heveslenmisdim
Hayaller dualara emanet... ❤️ Önümüzdeki aya kaldı umutlarımız hayırlısı olsun hakkımızda üzülme hiç rabbim doğru zananı bekliyo vermek için güzel ALLAH'IM anne olmayı isteyip dileyen herkese nasip etsin o duyguyu... Salih ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşaAllah..:dua:. :anne::KK68:

X