Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Onu bilmiyorum canım klomeni 3 ay kullanayim.Onu denerim olmazsa inşâllah hayırlısıyla olur bu ay
Insallah olur cnm bnde 3 ay kullandım klomen bu ay da ılk kez femara kullandım pazar gunu catlatma ognemı vurdum beklemedeyım.. femara klomee gore daha kalıtelı yumurta buyutuyormus

Arkadaslar bende bugun saglik ocaginda kan testi verdim.sonucunu saglik ocagindan alabileceğim söylediler. Internetten ogrenebilecegim bir yer varmi acaba sonucları görmek için.
Bende kan verdim bugün sağlık ocağında.kan alan hemşireye sordum Nasıl öğrenirim diye bana barkod nosu verdi..beta testinin yanında gitmişken tam kan testide istedi benden..şimdi bakıyorum netten bütün testler çıkmış bir beta yok:kızgın:bekliyorum onuda koyarlar inş sisteme

Bende kan verdim bugün sağlık ocağında.kan alan hemşireye sordum Nasıl öğrenirim diye bana barkod nosu verdi..beta testinin yanında gitmişken tam kan testide istedi benden..şimdi bakıyorum netten bütün testler çıkmış bir beta yok:kızgın:bekliyorum onuda koyarlar inş sisteme
Bende ebeye sordum burdan gelip ogreneceksiniz dedi.siz barkot numarasini nereden sorgulatiyorsunuz. Bütün değerlerin cikip beta hcg degerinin cikmamasi kötü olmus sizinde

Bende ebeye sordum burdan gelip ogreneceksiniz dedi.siz barkot numarasini nereden sorgulatiyorsunuz. Bütün değerlerin cikip beta hcg degerinin cikmamasi kötü olmus sizinde
Sorma Can'ım ya bekliyorum işte koyarlar muhakkak ilerleyen saatlerde..laboratuvar sonucu diye giriyorum Google halklabim laboratuvar bilgisi yazan yerden takip ediyorum

Kızlar enabız uygulamasını indirin telefonunuza bütün hastane ziyaretleriniz tahlil sonuçlarınız bikaç saate sisteme giriliyor geçmiş yılların testleriyle karşılaştırma da yapabilirsiniz. Edevlet şifrenizle uygulamaya giriş yapılıyor. Ben hep ordan bakıyorum sonucu beklemeden çok güzel bir uygulama.

Kızlar enabız uygulamasını indirin telefonunuza bütün hastane ziyaretleriniz tahlil sonuçlarınız bikaç saate sisteme giriliyor geçmiş yılların testleriyle karşılaştırma da yapabilirsiniz. Edevlet şifrenizle uygulamaya giriş yapılıyor. Ben hep ordan bakıyorum sonucu beklemeden çok güzel bir uygulama.
E nabizdan baktık görünmüyor maalesef.

Ya birşey sormak istiyorum bende bu ay incir havuç kürü, inofolic ve hayıt aslan pençesi civan perçemi çayı içiyorum bende de fazla olur mu üçü birden?? Bi de adetime bir hafta var sürekli mide yanması yaşıyorum ve her iki kasığıma da ara ara gıdıklanır gibi sancı giriyor. Acı veren bir sancı değil acaba kist mi oluşturdum kendi kendime
canım içmeye devam ediyorsan hemen bırak .butür şeyler yumurtlama olduktan sonra bırakılır.bebek varsa bitki çayları iyi gelmez.inşallah vardır .bende bu ay mide yanması yaşamıştım hamileymişim .
incir küründen sonra havuç kürü yapılıyor .ama inofolikle birlikte nasıl bir etki yapar bilemicem canım .yumurtan zor gelişiyorsa etkili olmuş olabilir .en etkilisi hayıt tohumu diye biliyorum .inşallah bebişin seninledir canım

X