Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonuç ne çıktı canım var mı bişeyler

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya birşey sormak istiyorum bende bu ay incir havuç kürü, inofolic ve hayıt aslan pençesi civan perçemi çayı içiyorum bende de fazla olur mu üçü birden?? Bi de adetime bir hafta var sürekli mide yanması yaşıyorum ve her iki kasığıma da ara ara gıdıklanır gibi sancı giriyor. Acı veren bir sancı değil acaba kist mi oluşturdum kendi kendime

birde adetime daha 3 gun varken golge cikti resimde zor gorunurdu adet zamaninda oyleydi. 3 gun bekledim pembe silik cizgi cikti 4 gunde ayni 6 gunde artk koyulasti dun kan vermistim degerim artmis diye gene test yaptim bu sefer t kipkirMizi c silik cikmis biz sabir etsek aslinda.

Hangi marka testin ...olmazsa testi değiştir .. bel ağrım var mı....sağlık ocağında kan ver hamile olabilirsin ...sancı ve karın şişkinliği herkeste farklı belirti oluyor inan...

Arkadaslar bende bugun saglik ocaginda kan testi verdim.sonucunu saglik ocagindan alabileceğim söylediler. Internetten ogrenebilecegim bir yer varmi acaba sonucları görmek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…