Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen bende öyle çok şişim inanılmaz gazım da var. ama bu belirtileri geçen ayda yaşamıştım. sadece kasık ağrısı bukadar şiddetli olmuyordu
Benimde gaz surekli olurdu ama bu ay daha farkli canim gece bile gaz sancisindan uyaniyorum.geceleri hep siskinlik oluyor.insallah seninde bebisin geliyordur

Ayy yarın yine klomene başlıcam kızlar geçen ay olmadı inşallah bu ay olur.Eşime yine keçi boynuzu kürü yapıyorum. Bende günde 3 tane havuç yiyorum.Bal tarçın çörek otu karışımı yiyoruz aksamlari birer kaşık eşimle bide ben incir kürü yapıyorum.Bu ay klomene çok guvenmistim ama olmadı bütün umudumu yitirdim aslında.1 yılı gecti korunmayali ilk defa bu ay pes ettim

Canım femara kullan daha etkılıymıs klomene gore

hadi canım inşallah güzel haberler bekliyorum senden canım bu ay .
canım incir kürünle birkikte bal tarçın çörekotu fazla olmazmı yumurtaların fazla büyüyüp kist olabilir mi bilmiyorum.
yapan olmuşmu birlikte canım .

kızlar bende yarın doktora gidiyorum inşallah heyecan dorukta bende.
inşallah güzel haberler veririm bir arkadaşım yaptığım karışımdan dolayı senin çoğul gebelik olabilir dedi .iyice heyecanlandım .

S Siyene canım klomen zaten yumurta büyütmek için, bal-tarçın çörek otuda büyütmek için içiliyor. bende bu ay öyle yapıyordum bal tarçın çörek otunu bıraktım çok büyümesinden korktum. bende havuç yedim. Ve birsürü yumurtam oluştu hatta doktor ikiz olabilir bu ay dedi. Bence bal taçın çörek otunu şuan kullanma. Keçi boyunuzu özü içiyor benim eşimde. aynı şeyleri yapıyoruz. benim 8 gün var reglime inşallah bebeşim olurda daha başka yaptıklarımıda anlatırım

Yok canim oyle dusunme bak benim 3.ayim klomende bende bu ay olmazsa bi dahaki aya birakicaktim artik Rabbim verdi cok sukur

kızlar bende yarın doktora gidiyorum inşallah heyecan dorukta bende.
inşallah güzel haberler veririm bir arkadaşım yaptığım karışımdan dolayı senin çoğul gebelik olabilir dedi .iyice heyecanlandım .
Insallah Rabbim gonlune gore versin canim bende esime surekli diyorum hamile oldugumu bilmedigi halde ikizlere hamileyim ben uzme beni diyoruminsallah bende cok istiyorum ikiz olmasini

S Siyene canım birde incir prolaktini yükseltiyormuş sanırım. bence onuda ertele. çünkü klomen gibi ilaçlar zaten bunların yerini dolduruyor. İlaç kullanmak istemeyenler için bu kürler canım oyüzden bence biraz dikkatli yapmak lazım. başka bi hormonu yükseltirsen iyice sıkıntı olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…