Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlısı olsun canım olacak olsaydı hiçbir şey önüne geçemezdi Rabbim ol dedikten sonra .biliyorsun . seni merak ettim girdim bende sabah sabah bakayım dedim.
ben hiç klomen kullanmadım ama inofolik kullanıyorken hep stresten geç yumurtlardım .doktor düşünme derdi ama onu içerken nasıl düşünmeyeyim olmuyor derdim.ama adet gelmedikçe umut vardır bence.başka bir topikte yaşadık bunu adeti gecikti arkadaşın testler hep negatif çıkıyordu 13 gün sonra silik çizgiyle hamile olduğunu öğrendi .2 kez yumurtlamış ve 2. döllenmiş.
Ayda bir kere yumurtlamiyormuyuz

Kızlar ben soğan kürü uygulycm bu ay eşime de keçiboynuzu kürü yapcam onu içircem inşaAllahh olur bakalım kullanıp da gebe kalan birsürü kişi var burda ❤️ umut olsun inşaAllah güzel ALLAH'IM nasip eder...

Kızlar ben soğan kürü uygulycm bu ay eşime de keçiboynuzu kürü yapcam onu içircem inşaAllahh olur bakalım kullanıp da gebe kalan birsürü kişi var burda ❤️ umut olsun inşaAllah güzel ALLAH'IM nasip eder...
Canım doktora danışacak mısın? Bence doktor önerirse yap sonuçta herkeste aynı etkiyi vermeyebilir. Belki zararı yoktur ama yine de doktora sormanda fayda var canım

Canim bende bu ay arkadasimdan duyupta tavsiyeyle almistim benimde dr. Yazmamisti eczacıya sordum bisey olmaz folik asitin daha etkilisi demisti gercektende oyle oldu sukurler olsun bu ay hamile oldugumu ogrendim suan 6 haftaliyim
Ayyy Allahım banada nasip eder inşallah. Bunu yazmayı kullanalm baklm ne olcak kahve kapsül müydü

Canim benim orda yazan bat igneye goreydi. Gercek bat gunum yarin. Yarin adette de 35. Gunum olacak

Heee anladim tamam öyleyse hayirlisi insallah güzel haberlerle

Sogan kürünü yaptigim ay ogluma hamile kaldiydim ben canim 5.5 yasinda simdi

arkadaşlar iyi akşamlar. benim dün regl olmam gerekiyordu ama olmadım. bu sabah yaptığım testi yüklüyorum siz de hayalet bir şey görebiliyor musunuz? eğer gebelik varsa bir gün geciktiği halde bu kadar silik mi çıkardı?

Eklentiler

• 5F2B8226-5861-4E39-A722-A1563ADA5C80.jpeg
    5F2B8226-5861-4E39-A722-A1563ADA5C80.jpeg
    147,1 KB · Görüntüleme: 85
ilk on dakika bir şey göremedim sonra 1 saat sonra baktığımda gördüm. ama olsa 10 dakika sonra da çıkardı değil mi
inan ne desem bos olur canm ilk 10 dakkadaki sonuc kesin sonuctr tabi canm mesela benm bat gun net gecince teste pembe cizgi cokti 5 sn. istersen biraz gecikme. bekle belirtin var mi

inan ne desem bos olur canm ilk 10 dakkadaki sonuc kesin sonuctr tabi canm mesela benm bat gun net gecince teste pembe cizgi cokti 5 sn. istersen biraz gecikme. bekle belirtin var mi
çok teşekkür ederim canım. regl olcacakmışım gibi ağrım oldu 2 gün önce, sonra birden kesildi ve kasıkta seyirme oldu bir kaç gün sonra o da kesildi. göğüs ağrısından duramam normalde regl olmadan 1 hafta önce başlar ama hiçbir şey yok şu anda. sadece iki gündür şeffaf yoğun bir akıntım var ve benim akıntım regl öncesinde hiç olmazdı. yumurtlama dönemimde bile akıntıya rastlamadım bu şekilde. tek belirti akıntı olabilir yani eğer o da bir belirtiyse.

çok teşekkür ederim canım. regl olcacakmışım gibi ağrım oldu 2 gün önce, sonra birden kesildi ve kasıkta seyirme oldu bir kaç gün sonra o da kesildi. göğüs ağrısından duramam normalde regl olmadan 1 hafta önce başlar ama hiçbir şey yok şu anda. sadece iki gündür şeffaf yoğun bir akıntım var ve benim akıntım regl öncesinde hiç olmazdı. yumurtlama dönemimde bile akıntıya rastlamadım bu şekilde. tek belirti akıntı olabilir yani eğer o da bir belirtiyse.
umarim guzel sonuclar alirsin canm. bu belirtilerin biraz gebelik belirtilerine benziyor hakkinda hayirlisi olsun

Kızlar meraba. Ben öğretmenim ve ikinci bebeğime hamileyim. Birincisini ne yazık ki 9.haftada kalbi durduğu için kaybettim. Ardından testler yapıldı. Kan pıhtılaşması, vitamin eksikliği vb sorunlar olduğu görüldü. Şu anki gebeliğimde progestan, b12, ecopirin, folik asit kullanıyorum. İlk gebeliğimde gayet rahattım ama bu defa çok fenayım. Sürekli gözüm kararıyor ve düşüyorum, hatta bir haftada üç defa bayıldım. Tansiyonum sürekli 8-5, 7-4 civarı. Rapor almak istiyorum ama hayatımda hiç istemedim hiçbir doktordan. Ne yapmam lazım verirler mi bilmiyorum. Tanıdık kimsemiz yok bu şehirde. Çok çaresizim. Köy okulunda gidip geliyorum ve her gün 40 km yol gidip geliyorum.

Merhaba kan pıhtılaşması için yaptgn testin adı neydi birde özel hastane de mi şehir hastanesi mi yoksa üniversite hastaneleri mi yapıp bu testi.....normalde 3den sonra meydana gelen düşüklere yapılıyormuş diye bikiyorum

Benim bat 25.
8-9 gün var :işsiz:
Sabır sabır sabır...
Bugün ovulasyon denedim nerdeyse tek çizgi :)
Millet ne güzel erkenden öğreniyor.
Benim hep geç :kızgın:

X