Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sonunda testi bu sabah yaptırdım. Sonucum 650 çıkmış çok mutluyum. İnşallah bu saatten sonra sağlıkla geçer günlerim ve rabbim isteyen herkese nasip etsin hepiniz için dua edeceğim. İnşallah dua kapılarımız açıktır rabbim hepimize sağlıklı evlatlar verir ve anneliği bizlere yaşatır :KK200::anneadayı:

Kızlar sonunda testi bu sabah yaptırdım. Sonucum 650 çıkmış çok mutluyum. İnşallah bu saatten sonra sağlıkla geçer günlerim ve rabbim isteyen herkese nasip etsin hepiniz için dua edeceğim. İnşallah dua kapılarımız açıktır rabbim hepimize sağlıklı evlatlar verir ve anneliği bizlere yaşatır :KK200::anneadayı:
canım çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah

Canım benim de göğüslerim yumurtlama döneminden itibaren artarak ağrımaya başladı.Ve Şu an hamileyim.Inşallah sende hamilesndir. EceCigdem EceCigdem Şu an benim ağzımda kan kokusu gibi mi desem metalik mi desem değişik bir tat oluyor sürekli.Midemi kötü yapıyor.
Canim agzimin tadi degissin diye tatli biseyler yiyorum mesela ilk basta o tadi alamiyorum sonra yedikce az tatlilasiyor sonra yine gidiyo o tad hemen

Bu arada birde diyorum ki hani doktor da ihtimal olmasa kan testini iki gun sonra tekrarla demez demi. Sonucta kocaman docent yani

Kızlar bat 15 aralık hergün test yapıyorum hep negatifti az evel yine yaptım hayalet çizgi çıktı idrarı damlattıktan hemen sonra ve son durumuna kadar foto çektim bakarmısınız gözle daha net gözüküyor kamerada tam belli değil
Canim testler yaniltici olabiliyor malesef bence iki gun sonra kan ver

canım benimde çıkmıştı sivilcelerim bende kesin adet olucam diyordum ama hamileymişim ümidini kaybetme şimdi 6 haftalık hamileyim yüzümü sivilceler bastı ilk defa bukadar sivilce çıktı yüzümde
Başka belirtilerin nelerdi canım ne zaman öğrendin k. Bakma çok soru soruyorum ama :)

Ayyy cok sevindim canim Rabbim kucagina almayi nasip etsin kac gunun gecti hcg d degerin yuksek cikmis

X