Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sonunda testi bu sabah yaptırdım. Sonucum 650 çıkmış çok mutluyum. İnşallah bu saatten sonra sağlıkla geçer günlerim ve rabbim isteyen herkese nasip etsin hepiniz için dua edeceğim. İnşallah dua kapılarımız açıktır rabbim hepimize sağlıklı evlatlar verir ve anneliği bizlere yaşatır

canım çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah

Canim agzimin tadi degissin diye tatli biseyler yiyorum mesela ilk basta o tadi alamiyorum sonra yedikce az tatlilasiyor sonra yine gidiyo o tad hemen

Bu arada birde diyorum ki hani doktor da ihtimal olmasa kan testini iki gun sonra tekrarla demez demi. Sonucta kocaman docent yani

Canim testler yaniltici olabiliyor malesef bence iki gun sonra kan ver

canım benimde çıkmıştı sivilcelerim bende kesin adet olucam diyordum ama hamileymişim ümidini kaybetme şimdi 6 haftalık hamileyim yüzümü sivilceler bastı ilk defa bukadar sivilce çıktı yüzümde
Başka belirtilerin nelerdi canım ne zaman öğrendin k. Bakma çok soru soruyorum ama :)

Ayyy cok sevindim canim Rabbim kucagina almayi nasip etsin kac gunun gecti hcg d degerin yuksek cikmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…