Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hadi inşallah canım Allah c.c esirgesin.bende çok istedim bu ay klomende ilk ayimdi ikiz olsa negüzel olur diye düşündüm hep ama kısmet olmadı gebelik.sen bişey kullandinmiki
Evet canım 2 kez klomen kullandım olumlu sonuc alamayinca bu ay femara ve catlatma ignesi vuruldum regl gunume 1 gun kala ogrendim hamile oldugumu bugun tekrar kan alindi yuksek cikti dr.um ikiz olma ihtimali var ama olmayadabilir dedi cumartesi kontrole gidicem 2 kese gorurse ikiz dicek bakalim hayirlisi neyse o olsun :)

Yani normal dogum gibi istedigin kadar doguramiyoruz ya onu demek istedim. Bi tanesi bos olmus oldu doktor 5 demisti bir var bir bos 3 kaldi anlaminda
Benimde ayni seninki gibi oldu canim bebegimi kaybetmem.dekolman oldum.8 aylikken karnimda kaybettim.insallah sonraki hamileliklerimizde saglikla aliriz kucagimiza

Evet canım 2 kez klomen kullandım olumlu sonuc alamayinca bu ay femara ve catlatma ignesi vuruldum regl gunume 1 gun kala ogrendim hamile oldugumu bugun tekrar kan alindi yuksek cikti dr.um ikiz olma ihtimali var ama olmayadabilir dedi cumartesi kontrole gidicem 2 kese gorurse ikiz dicek bakalim hayirlisi neyse o olsun :)
Bak canim degerim dusuk diye uzuluyordun masallah ne guzel artmis.insallah ikizdir bende ikizim olsun cok istiyorum:emir_bebek:

Yani normal dogum gibi istedigin kadar doguramiyoruz ya onu demek istedim. Bi tanesi bos olmus oldu doktor 5 demisti bir var bir bos 3 kaldi anlaminda
Yaa hiç bilmiyodum benim 2 kurtajim var karnimda öldü biri 6 diğeri 8 haftalık bir de sezeryanım var yani 28 aylik oğlum var şimdi benim 4 hakkım mi kaldı

Amin canım inşallah meleklerin seninledir

Benim adetim dün bitti sayilir. Aslinda 3 gün önce bitti ama arkasi hep lekelenme oldu. Takvime göre yeni bat 29 aralik ve 15 i yumurtlama günü glsteriyor ya dogru mu acaba. Ates takibi nasil yapiliyor bilen varmi

Bak canim degerim dusuk diye uzuluyordun masallah ne guzel artmis.insallah ikizdir bende ikizim olsun cok istiyorum:emir_bebek:
Allah herkesin gönlüne göre versin canım hiç düsünmemistim ikiz olmasini ben bir taneyede raziyim esime diyorum yaa ikizse gercekten diyorum neguzel olur diyo ccok seviniyo bakalim kontrole gittimizde belli olucak hakkimizda hayirlisi olsun :anneadayı::KK200:

1. @mltm_48 30 Kasım
  2. @mimmea 30 Kasım
  3. @Bayankus063 Aralık
  4. @limoncicegi41 4 Aralık
  5. @Jklyyy 4 Aralık
  6. @Snrs 5 Aralık
  7. @sonbaharetkisi 5 Aralık
  8. @seheryeli77 5 Aralık
  9. @ISTANBULLUGELINN 6 Aralık
  10. @dennisgo 7 Aralık
  11. @bebeqimyoldamrc 7 Aralık
  12. @Cemre0000 7 Aralık
  13. @sacperisiii 7 Aralık
  14. Sem0510 Sem0510 9 Aralık
  15. @mirandaaaa 9 Aralık
  16. @duruasya 9 Aralık
  17. @yaprakali 10 Aralık
  18. @papatyam67 10 Aralık
Kizlar yeni bat tarihlerinizi soyler misiniz lutfen ? Son durum guncellemesi istiyorum

yeni bat tarihim 2 ocak

Bu sabahki testim

Eklentiler

• 20181212_063023.jpg
    20181212_063023.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 100
X