Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Buyrun kizlar aralik ayinda yapacagimiz testleri burdan paylasalim o zamana kadar da birlikte bekleyelim. Batlari alalimm. Bu ay catlatma ignesi kullanacagim rabbim hepimize hayirlisiyla nasip etsin insallah. Daha once ilk ignede olmustu bu ay da olsun hepinize de sans getirsin insallah :dua:
:dua::dua:
:KK200::KK200::KK200::anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1. @gcm19944 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  2. @duskapani :anneadayı::KK200: :emir_bebek:
  3. @Balpetegim31 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  4. @Megatron20 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  5. @aysenurkaya :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  6. @greyfurt_ :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  7. @umran80 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  8. E ebr-u :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  9. @BbkBbk :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  10. @mltm_48 30 Kasım
  11. @mimmea 30 Kasım
  12. @pembepatiks :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  13. @limoncicegi41 4 Aralık
  14. @Oznurr26 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  15. @Jklyyy 4 Aralık
  16. @Snrs 5 Aralık
  17. @sonbaharetkisi 5 Aralık
  18. @seheryeli77 5 Aralık
  19. @ISTANBULLUGELINN :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  20. @Duman77 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  21. @dennisgo 7 Aralık
  22. @bebeqimyoldamrc 7 Aralık
  23. @Cemre0000 7 Aralık
  24. @sacperisiii 7 Aralık
  25. @Sem0510 9 Aralık
  26. @Laydidiana :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  27. @mirandaaaa 9 Aralık
  28. @duruasya 9 Aralık
  29. @yaprakali 10 Aralık
  30. @Sinemhat :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  31. @Adlinaa :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  32. @papatyam67 10 Aralık
  33. @Celine0719 11 Aralık
  34. @berrakca 11 Aralık
  35. @78duygu 11 Aralık
  36. @Vuslat ne zaman 11 Aralık
  37. @Caglass 11 Aralık
  38. @Sogukkahve35 11 Aralık
  39. @MiyavKedi 12 Aralık
  40. @Yurdaa :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  41. @gamzeli_bebis 13 Aralık
  42. @ismihazan 13 Aralık
  43. @Serranin annesi 13 Aralık
  44. EceCigdem EceCigdem 13 Aralık
  45. S Siyene 13 Aralık
  46. @kays_ 13 Aralık
  47. @croiselle 14 Aralık
  48. P Platinus 15 Aralık
  49. @dvtb 15 Aralık
  50. @Kbra2214 15 Aralık
  51. @kartanesi64 15 Aralık
  52. @Valensiya 21 Aralık
  53. @damlaozcan0666 16 Aralık
  54. @sibelizim 21 Aralık
  55. @zeydemor 22 Aralık
  56. @sirkencubin 22 Aralık
  57. @mine2805 23 Aralık
  58. @Hipermetrop 24 Aralık
  59. @ReceL 25 Aralık
  60. suz35 suz35 26 Aralık
  61. @Kedilikadinn 27 Aralık
  62. @Bayankus06 28 Aralık
  63. @Glrabr 29 Aralık
  64. @croiselle 29 Aralık
  65. @Bifincankahve 30 Aralık
  66. @Masalim17 1 Ocak
  67. @lifedoesntwait 3 Ocak
  68. B Beray75 4 Ocak
  69. @ggul1212 5 Ocak
  70. @Edabk beklemede...
  71. @naz_edanaz beklemede...
canım benide yazar mısın BAT 19 Aralık

Kizlar sonucum 3.7 ama daha oncekinde 18. Gunde falan yaptirmistim kan testini 52. 70 cikmisti sonuc doktora soyledim adet olmazsan 2 gun sonra tekrarla kan testini dedi

Kizlar sonucum 3.7 ama daha oncekinde 18. Gunde falan yaptirmistim kan testini 52. 70 cikmisti sonuc doktora soyledim adet olmazsan 2 gun sonra tekrarla kan testini dedi
Canım benim ablam hemşire demistiki bana 0 dan 10 a kadar gebelik yok yani insanın bthcg okadar miş normali zaten ama 10 dan yukariysa gebelik var demektir.Sen yinede adetini bekle bakalim insallah olmazsin

Canım benim ablam hemşire demistiki bana 0 dan 10 a kadar gebelik yok yani insanın bthcg okadar miş normali zaten ama 10 dan yukariysa gebelik var demektir.Sen yinede adetini bekle bakalim insallah olmazsin
Kendi adetime daha 10 gun falan var. Ama igne ile yumurtlama erkene alindigi icin adet de erken olur diyorum. Pazartesiye kadar yolu var bakalm

Amin inşallah canım bugun bendende tekrar kan alindi 755 cikti sonucum ikiz gebelik olabir dedi dr. Cumartesi belli olucak hakkimizda en hayirlisi neyse o olsun
Hayırlı olsun canım. Bat yeni mi geçti? Nasıl anlıyorlar acaba kandan ikiz olduğunu?
Bide benim sonuclarim sasmaz hep olmayan gebelikte 0.100 cikar yani
İnşallah yükselir canım adet tarihine daha 10 gün varmış. Çok erken yapmışsın o zaman :dua: 0.100 genelde negatifte çıkan değer yani senin ki 5 e yaklaşmış. Bekle canım biraz daha tekrar yaptırırsın testi

Hayırlı olsun canım. Bat yeni mi geçti? Nasıl anlıyorlar acaba kandan ikiz olduğunu?

İnşallah yükselir canım adet tarihine daha 10 gün varmış. Çok erken yapmışsın o zaman :dua: 0.100 genelde negatifte çıkan değer yani senin ki 5 e yaklaşmış. Bekle canım biraz daha tekrar yaptırırsın testi
Adet olmazsam pazartesiye kadar bekleyecegim

Kizlar simdi adet takvimime baktim ben. Normalde 34-35 gunde bir falan adet oluyorum. Catlatma ignemi 17. Gunde vurdurmuşum ve suan 30. Gundeyim. Pazartesiye kadar gelmezse testi tekrarlamayi dusunuyorum duaniza ihtiyacim var :KK42:

Kizlar simdi adet takvimime baktim ben. Normalde 34-35 gunde bir falan adet oluyorum. Catlatma ignemi 17. Gunde vurdurmuşum ve suan 30. Gundeyim. Pazartesiye kadar gelmezse testi tekrarlamayi dusunuyorum duaniza ihtiyacim var :KK42:
canım benim hakkında hayırlısı ama çok düşünüpte yıpratma kendinibiraz akışına bırak rahatla allahın izniyle olumlu sonuç alacaksın inşallah:dua:

Rabbım hayırlısını nasıp etsın ınsallah cnm ınsallah adet olmasın degerın yukselır de senın hamılelık haberıyle mutlu oluruz:KK200:

canım benim hakkında hayırlısı ama çok düşünüpte yıpratma kendinibiraz akışına bırak rahatla allahın izniyle olumlu sonuç alacaksın inşallah:dua:
Tekrar klomen ve catlatma ignesi tedavisi uygulayamam bu ay o yuzden uzuluyorum. Gecen ay bike zor gitmistim. Bir bucuk saatlik yol var doktordan eve. Ustelikte esim calisiyor yani zor gitmistik o zaman bile simdi hi gidemem diye korkuyorum

Evet canım 2 kez klomen kullandım olumlu sonuc alamayinca bu ay femara ve catlatma ignesi vuruldum regl gunume 1 gun kala ogrendim hamile oldugumu bugun tekrar kan alindi yuksek cikti dr.um ikiz olma ihtimali var ama olmayadabilir dedi cumartesi kontrole gidicem 2 kese gorurse ikiz dicek bakalim hayirlisi neyse o olsun :)
Canım femarada kı ılk ayınmıydı.. bende ıkı ay klomen kullandım olmadı sonra bı ara verdım bu ay da doktor bana femara verdı benım de femaranın son gunu bugun senın kac yumurtan olusmustu be boyutları nekadardı ıgne yapıldıgında adetten kac gın sonra ıgneyı yapıldın ovıtrelemıydı ıgnen.. nekadar cok sey sordum cnm kusura bakma 18 ay gectı olmadı artık korkmaya basladım ınsallah bu ay femarayla olur da artık bu stredı yasamam

Tekrar klomen ve catlatma ignesi tedavisi uygulayamam bu ay o yuzden uzuluyorum. Gecen ay bike zor gitmistim. Bir bucuk saatlik yol var doktordan eve. Ustelikte esim calisiyor yani zor gitmistik o zaman bile simdi hi gidemem diye korkuyorum
Gidersin canım öyle düşünme ayarlanır yine birşekilde. Halimize bin şükür gerçekten ki siz çok şanslısınız hamile kalabildiğinizi gördünüz. daha biz onu bile yaşayamadık. Sabırlı ol canım elbet birgün olacak hem daha kırmızılar gelmediği için hala umut var:KK23::KK19:

Gidersin canım öyle düşünme ayarlanır yine birşekilde. Halimize bin şükür gerçekten ki siz çok şanslısınız hamile kalabildiğinizi gördünüz. daha biz onu bile yaşayamadık. Sabırlı ol canım elbet birgün olacak hem daha kırmızılar gelmediği için hala umut var:KK23::KK19:
Aynen canim umut hep var zaten

X