Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
insallah canim nezamandir ugrasiyosun
4 yasinda oglum var canim. Iki yasindayken ikinci icin basladik. Bir yil bisey olmayinca doktor klomen ile catlatma ignesi verdi o ay hamile kaldim hemen ama 8. Ayimda dogum yaptım kaybettim bebegimi. Simdi 11 ay gecti ve tekrar bu ay klomen ve catlatma ignesi kullandim. Bakalm sonuc ne olacak

insallah canim yarin hamile haberini alirsin 2bebegin neden kaybettin canim

insallah canim yarin hamile haberini alirsin 2bebegin neden kaybettin canim
Plasenta benden erken ayrilip rahmime yapismis tümör gibi salmis kendini. Benden ayrilimca de bebek beslenememis benimde aci hissim biraz yuksek o yuzden agriyi pek anlamadim. Kanamam baslayinca acil ameliyata alindim sadece beni kurtarabilmisler bebegimi kaybettim malesef

canim gecmis olsun bebegin yattikca ogluna omur olsun bu senin 3 gebeligin olacak nasipse insallah gebesindir

canim gecmis olsun bebegin yattikca ogluna omur olsun bu senin 3 gebeligin olacak nasipse insallah gebesindir
Amin canim rabbim hepimizin evlatlarina uzun omurler versin insallah bir anne icin en guzel dua bu bnce. Evet birde ilk gebeligim de sezeryan olunca pek fazla sansim da yok yani ustelikde gecen gebeligimde basima gelen normal insanin basina gelme olasiligi %1 ken ben daha once yasadigim icin ayni risk %15 e cikti

canim bence üzülme kaderin önüne gecilimiyor herseyde risk vardir en onemlisi 1tane saglikli evlatin var yarin kacta giticen hastaneye
Oyle tabi canim. Oglani 8 bucukta bindircem servise 9 gibi falan giderim. Sonuca gore de varsa ordan bir kadin doguma girerim hem

Geçmiş olsun canım . ama Rabbim önce seni ailene ve sevdiklerine bağışlasın , tabi onları da sana bağışlasın inşallah. eşinin ve çocuğunun başında ol inşallah güzel haberler alırsın yarın

Saol canim benim aminn insallah cok heyecanliyim bakalm ne olacak yarin

İlk gebeligimde sezeryan olunca pek fazla şansımda yok demekle neyi kastettin canım anlamadim

Amin inşallah canım bugun bendende tekrar kan alindi 755 cikti sonucum ikiz gebelik olabir dedi dr. Cumartesi belli olucak hakkimizda en hayirlisi neyse o olsun
Ayy hadi inşallah canım Allah c.c esirgesin.bende çok istedim bu ay klomende ilk ayimdi ikiz olsa negüzel olur diye düşündüm hep ama kısmet olmadı gebelik.sen bişey kullandinmiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…