Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen kuzum yarini beklicem mecbur. Olmazsa sabah gideyim hastaneye sonucumu almaya

Kizlar arkadasimla konustum hastaneni sistemleri yenileniyormus o yuzden gidip hastaneden al siteden gozukmuyo dedi. Sabah ola hayir ola insallah bu gece dualarinizi eksik etmeyin lutfen sabah yine test yapacagim zaten. sabah hic cikmazsa kanda da yoktur zaten

Bugün negatif ler günü bende öle [/QUOTE
Ayy Arap sacina döndü resmen merak ediyoruz ya sonuca ulaşamadık inşallah beklediğimize değecek canım üzülme hayırlısı olsun

Ayy Arap sacina döndü resmen merak ediyoruz ya sonuca ulaşamadık inşallah beklediğimize değecek canım üzülme hayırlısı olsun
Bide bana sor ya sevinsem mi uzulsem mi belemedim guluyorum kendime. Var mi yok mu yani anlayamadim ki ben. O cizgi nasil kayboldu yaa

Merhaba kızlar, benim bat 10 aralıktı ama bugün beyaz akıntıyla karışık pembe bir sıcı geldi. Normalde adetim koyu renk başlıyor. Sizce yerleşme kanaması olabilir mi ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…