Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Oncomed alıp onunla yapsaydın keşke testi canım.Benim günler oldu kırmızı çizgi hala duruyoİçin rahat olsun hamile olmasan o kırmızı çizgi hiç çıkmazdı.

Günaydın kızlar ben bu sabah test yaptım. Ama negatif çıktı.
Şimdi ben bu ay yumurta takibi yaptırmıştım. 8 Aralıkta Cumartesi yani, yumurtan 23 mm olmuş dedi doktorum.
9 da gitmedim 10

Günaydın kızlar ben bu sabah test yaptım. Ama negatif çıktı.

Şimdi ben bu ay yumurta takibi yaptırmıştım. 1 Aralıkta Cumartesi yani, yumurtan 23 mm olmuş dedi doktorum.

2 da gitmedim, 3 aralık pazartesi gününde üstten baktı göremedi, alttan baktı sıvı var çatlamış dedi. Ne zaman çatladığını

bilemeyeceğini sadece yumurtlamanın olduğunu söyledi.

BU TARİHLERE GÖRE YUMURTLAMAM HANGİ GÜN OLMUŞTUR SİZCE.

2 sin de olmuşsa bu gün 9. gün oluyor 3. de olmuşsa 8. gün. Ki zaten bu kadar erken çıkmaz galiba
.
Ancak 1 inde akşam çatlamışsa 10 gün geçmiş yumurtlamadan bu yana testte hafif silik de olsa çıkardı değil mi?

sizce umutlanmalı mıyım yoksa bi daha ki aya mı demeliyim.

canım bence 8 günde olsa 9 günde olsa daha çok yeni. Erken döllenme olduğunda anca 3 veya 5 gün içinde öğreniyor arkadaşlar. Bence birazcık daha sabretmelisin reglin nezamandı?

canım bence 8 günde olsa 9 günde olsa daha çok yeni. Erken döllenme olduğunda anca 3 veya 5 gün içinde öğreniyor arkadaşlar. Bence birazcık daha sabretmelisin reglin nezamandı?
İşte yumurtlama tarihim bu anlattığım 3 tarihten biri en son 17 aralık da kesin olmalıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…