Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya yanlis diye oyle korkuyormki :KK43: bikac gun boyle testle kontrol edip oyle kan veriym diyorm canim bu arada sende insallah hamilesindirr:dua:
Insallah canim ama bekleyip strese girmek iyi degil bebek varsa zaten etkilenir yani bu durumdan

• Beğen
Reactions: Acy
Adet gunum yarin canim. Doktor 15. Gun yap demisti testi de ben bugun yaptim 14. Gun igne gunuyle beraber suan. Yani kizlar idrar damlattim sonra iste onu lavobanin kenarina koydum temizlendim üzerimi toparladim falan ellerimi yikayacaktim aradan anca iste 2 -3 dk gecti sabunun yanindaydi test bir baktim iki tane cizgi bana bakiyor tabi onu gorunce ben sasirdim var diye de gorunce hemen onu biraktim esimin yanina gittim iste daha yatiyodu bende yanına yattim falan dedim bugun ben test yaptim boyle cikti diye flan ama yinede kan testinden once heveslenmeyeli falan diye. Sonra ogluş uyaninca faln ben unuttum tabi o testi esim gitti oglani hazirladim servisi bekliyodum bir daha bi bakayim dedi birde ne goreyim testte tek cizgi var digeri kaybolmus resmen. Sonra oglani da bindirince dedim acaba yanlis teti mi aldim elime bu dunku test mi diye dunkunu aldim bir baktim bu sefer de onda silik pembe cizgi benim devreler yandiii :-) bakalm kan sonucu artik herseyi aciklayacak

Ya ne kadar tatlısın.. inşallah güzel haberlerini alırız..

Yinede daha cok yeni kizlar dusuk bir sonuc cikar bide benim cabuk yukselmiyor yani yavas cikiyo cunku daha oncekinde de igneden sonra 14.gunde ogrenip 2-3 gun sonra kanda baktirmistim 57 falandi yani

Amin inşallah:dua: ya keşke daha erken öğrenmemizin bi yolu olsa ama mecbur beklemeliyiz
Senin ne kadar var canim regline ne zamandir istiyosun ? Keske olsa ama iste beklemek cokk zor. 1.5 yildir bekliyorm olmadi hic 3 aydirda aman dedm istemiyorm olmicak benim bebegim biraktm herseyi iliski gunleriymis ilaclarmis vs vs tam biraktm umudumu ve pozitif gordum rabbim kimseye evlat ozlemi vermesin cok zorr

X