Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haydi hayirli olsun an itibari ile adet agrilarim basladi kizlar haftasonuna kadar adet olabilirim

Canım benim de adet öncesi gibi kasıklarım ve sancım vardı sonra açık kahve akıntı geldi şimdi hamileyim. O yüzden adet olucam diye umutsuzluğa kapılma.Senin de dediğin gibi adet ve hamilelik belrtileri aynı

Kalkar kalkmaz test yaptim. 2 dakikada hemen ikincicizgi cikti acik pembe olarak. Sonra esime falan haber vereyim diye ben onu tuvalette birakip gittim az once baktigimda ayni test tek cizgi olmus ben bisey anlamadim ilk defa boyle bisey yaşıyorum suan

Yarın tekrar yap bakalım abla testi atma çizgi belirecek mi tekrardan bak bence

testi atma sakın bikaç saat sonra silik olarak görebilirsin.

Canım belki gebelik testinin markasıyla alakalıdır. Eşim söylemediğim için Al bi marka test almış. Test koyu pozitif çıkmıştı sonra çizgiler birbirine girmişti oda ısısı etkilemiş test falan kalmadı yani belki marka ile alakalıdır.

Testleri yaptıktan hemen sonra fotoğrafını çeksene canım. Hem günleri kıyaslamak için hem de böyle silinme durumları için iyi olur. Ve 2 dakika da çıktıysa vardır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…