Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım test sonucu belli oldumu.bende Muzaffer sengule gidiyordum ilk doğumumu onda yapmjstim
Bene ilk doğumumu onda yaptım canım.Oğlum 28 aylık şuan 6 aydir istiyorduk ama olmadı.yine muzaffeder gittim 4 ay letu kullandim olmadı bide çok ilgisiz eline ilacı tutuşturup gönderiyor ne soru sorduruyor ne sorduğuna cevap veriyor duvar gibi.Başka doktor arayışına girdim bende.Fatma hanımı tavsiye ettiler çok ilgili herşeyi konuştuk tek tek.Klomene başladım işte bakalım ilk ayim inşâllah olur

Evet onda öle bı sorun var canım ilgilenmiyor doğru dürüst bende guzelyali Hastanesi'nde bayram bukan duydum ama gitmedim.

Evet onda öle bı sorun var canım ilgilenmiyor doğru dürüst bende guzelyali Hastanesi'nde bayram bukan duydum ama gitmedim.
Evet o çok iyi yeni tanıştığım bir arkadaşım var 5 yıldır çocuğu olmamis onu tavsiye etmişler gitmiş 2 aydır 3 milyarı gitmiş çok pahalı orasida rahim filmi spermtesti istemiş hemen onlarda biri 800 muş biri 200

Evet canım ovulasyon testi yaptım 26 Kasım da yumurtlama oldu 27 kasım da çatladı.
Ayy aynı birebir.. canım 2bucuk yildir negatif göre göre böyle kalbim daraliyor yapicam yapamıyorum. Ne güzel ya rabbim sağlıkla kucağına aldirsin inşallah. fazla soru sordum ama belirtin var miydi

Benim esimde gitti sperm testi yapıldı morfoloji%2 çıktı.urolojiye çıkmıştı bakalım buay olmazsa bende bayram bukana çıkmayı düşünüyorum gerçi bende bı sıkıntı yok ama nebilim gozukeyim diyorum

Yoksa kan pihtilaşmasi var bende ikitane karnimda öldü.Muzafferi buldumda oğlumu sagsaglim doğurdum çok şükür ama hiç memnun değildim mecburiyetten gidyordum

Hım olsun canım kafanda soru işareti kalmaz esininde sıkıntılı durumu gecince hemen kalırsın inşâllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…