Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun 9. Gunum bakalm 12 13 ve 14. Gun birer test yapacagim bakalm ne cikacak
Batlarımız aynı abla ben yumurtlama günlerimi değerlendirdim ama hiç umutsuz yani hiç kafaya bile takmadım bu ay olcak falan filan diye hala da umudum yok ama benim karın bölgemde yani yumurtalık bölgesinde vajinanın hemen üst kısmında vajinaya doğru giden bi sızı var neydir anlamadım bunu umudum da yok kesin değilim yine ama kafamı da kurcalamıyor değil

Ya hanımlar birşey soracağım normalde her ay adetten once göğüs ağrısı kask ağrısı olurdu bu ayda bi garip pazartesi kan verdim sabah negatif çıktı eve geldim acayip bi bel ağrısı çok kötüydü sonra geçti ama ara ara oluyor yine başkada birşey yok test negatif olunca adetim gelsin diye soğan suyu içtim ama yinede olmadi of kafam karıştı valla

Oyle olunca genellikle sonuc aliniyor hadi insallah canim bnde catlatma ignesi vurdurdum bu ay degerlendirdim bakalm dun test yapmistim hayalet cizgi vardi bugun artik ignenin etkisi gecmistir yani artik bundan sonra cikacak cizgiler gebelik icin olcak insallah

Bende de hiçbir belirti yok adet olacakmsm gbi karnim agriyor 2 gün once test yaptm negatif çıktı
Bende hicbir belirti ve duygu yok tamamen baska yer odakliyim suan bebek battaniyesi basladim orgu örüp satiyorum normalde patik falan. Bu sefer battaniye yapayim dedim bakalm tamamen ona odaklandim ornek cikarmak icin

Yok vallahi canım unutmadım ama pazartesi test yaptırdım negatif çıktı o yüzden umudum bitmişti ama halada adet olmadim
Canim belki gec yumurtlamissindir hayirlisiyla adetin gelmezde gebesindir insallah

Dün test yaptım hem de kan testi negatif kardeşimi hastaneye götürdüm yine kan verdim bekliyorum
insallah yukselmistir canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…