Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bende bu sabah kirmizilari gördüm. Ama ilk defa böyle birsey oldu. 11 güün önce geldi kirmizilar hatta yerlesme kanamasi diye düsündüm meger 3 gündür leke leke gelmesinin sebebi adetmis. Ama 40 senelik hayatimda hic sasmazdi adetim ya. Hemde 1 gün bile. Dogum yaptim 6 ay sonra regl olunur normalde dediler. Aynen 6 ay sonra oldum.. gecen aylardaki kürtajimdan sonra 4 hafta sonra olursun dediler adet. Hic sasmadi tam 4 hafta sonra adet oldum. Iki aydirda düzenli geliyordu. Bu ay tam 11-12 gün önce geldi inanamayiorum. Resmen beynim bana oyun oynamis. Hic blyle birsey görmedim cünkü bukadar erken olmamisti. Nasip kismet önümüzdeki aya bakicaz artik
Canim ya kiyamam moralini bozma lutfen 2019 bitmeden biz dogum yapacagiz insallah

Canim ya kiyamam moralini bozma lutfen 2019 bitmeden biz dogum yapacagiz insallah

Insallah canim. Ama biyandanda düsünüyorum kötü visey olabilir mi yani neden 11 gün önce gelsin. Bende pko bilmemne filan hic yok. Hwrhangi bir hormon etkiliycek biseydw yapmadim. Neden bukdar erken geldi. 5-6 gün alarimda. 11 hatta 12 gün erken oldu.

Kizlar birde sey sorayim kirmizinin geldigi günümü ader baslangici aliyorsunuz yoksa öncesinde gelen bir kac günlük lekelenmeyimi adet baslangici kabul ediyorsunuz

Insallah canim. Ama biyandanda düsünüyorum kötü visey olabilir mi yani neden 11 gün önce gelsin. Bende pko bilmemne filan hic yok. Hwrhangi bir hormon etkiliycek biseydw yapmadim. Neden bukdar erken geldi. 5-6 gün alarimda. 11 hatta 12 gün erken oldu.
Canim igne vurdurmus muydun sen ?

Ay belirtilerimiz de aynıydı ya bende de mi negatif olcak yada adet gelcek ki :KK43:

X