Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet için 1hafta önceden başlaması çok erken değil mi ?Genelde 2 3 gün önceden başlar adet ağrıları .
Bilmiyorum canim igneyi vurdurdugum gunle beraber 3 gun kadar agrim olmustu sonra gecmisti. Bugun yine basladi agrilarim

Canim igne olali en az 10 11 gun olup boyle ciktiysa koyulasacaktir görünüyor cünkü.. benimde dün böyle cikti ignenin 12. Günüydü simdi heyecanla yarini bekliyorum tekrar test yapicam...
Canım bugün benim 13. Günümdü sabirsizlikla senin sonucunuda bekliyorum canim benim insallah meleklerimiz bizimledir bende 2-3 gun sonra tekrar test yapicam

Kuzum sat ne zamandı bir de catlaman
11 kasımda adet oldum 8 aralikta batim canım 5 gun femara kullandim 12.gun igne vuruldum 16.gun dr. Gittim catlamis bu ay bebek bekliyoruz dedi tabi ben sevindim hamileyim sandim yok daha degilsin ama olucak insallah bu ay demisti hala agrilarim cok var kasiklarim belim agriyo midem yaniyo yani bilmiyorum hamile degilimdir diye dusunuyorum bu sabah ruya gordum hamileydim ve test yaptim cok cok silik cikti insallah hamileyimdir :)

Benim yumurtlama zamanın da çok ağrım olmuştu canım.Birde yumurtlamadan iki üç gün sonra çok şiddetli ağrım oldu. Üç dört gündür de hafif hafif kasık ağrılarım var.
Canim catlatma ignesinin uzerinden bir hafta gecti

X