Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Canım yumurtlama zamanını yakalayamıyor olabılırsın.bu ay saglıklı beslen arada yürüyüş folıc asıt yapabıyorsan ovulasyon takıbı ınsallah en kısa zamanda çift çizgiyi görürsün😍
Bu yumurtlama zamanı bende çok kısa galiba zaten 23 günde bir adet oluyorum . Denk getiremiyorum 😃 sağlıklı beslenme bende sıfır malesef ya abur cubur çikolata zaafım var .bu arada inşallah rabbim sanada banada çift çizgi nasip etsin amin 🤲

Bu yumurtlama zamanı bende çok kısa galiba zaten 23 günde bir adet oluyorum . Denk getiremiyorum 😃 sağlıklı beslenme bende sıfır malesef ya abur cubur çikolata zaafım var .bu arada inşallah rabbim sanada banada çift çizgi nasip etsin amin 🤲
O zaman bu ay saglıklı beslenıyoruz canmmm🎉🎉havuc kecıboynuzu pekmezı bal kuruyemıs yumurta bunları bol boş yıyoruz😋🐥🐥

Kızlar bende gebe kalmak istiyorum 2 aydır korunmuyoruz ama olmadı
Zamanla olur inşallah canım daha yenisinnn
23 günde bir mııı yumurtaliklar çok iyi çalışıyor o halde en kısa zamanda gelir bebişin inşallah 🤍beslenme bende de yok ahaha
adet olduktan sonra yapacağım nerden alıyorsunu ovu testini daha önce yapmadımben😏
Bence pttavmden al hem uygun hem bazı urunlerde kargo ücretsiz imagination forever imagination forever innovitayi öneriyorlarrrr

Zamanla olur inşallah canım daha yenisinnn

23 günde bir mııı yumurtaliklar çok iyi çalışıyor o halde en kısa zamanda gelir bebişin inşallah 🤍beslenme bende de yok ahaha
Valla bu olursa 2.gebelik.olcak benim inşallah ilki de çok zor oldu neler yapmadım.ki bu sefer kendiliğinden hemencecik oluverir dedim ama 2 aydır bişey olmadı bakalim

X