Aralık Ayı Ovitrelle İgnesi Olanlar Beraber Geçirelim Bu Süreci

mavissevdam

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
834
484
Merhablar kızlar ben 29 aralık 11 de oldum çatlatma ignemi klomen ile büyüdü sağda 20mm lik bir yumurta ile oldum gelin bu süreci beraber geçirelim bu günlerde olanlar lütfen yazsın kızlar

Merhablar kızlar ben 29 aralık 11 de oldum çatlatma ignemi klomen ile büyüdü sağda 20mm lik bir yumurta ile oldum gelin bu süreci beraber geçirelim bu günlerde olanlar lütfen yazsın kızlar
Benim de sağ da 20 mm femara ile bi yumurtam var bugün çatlatma ignesini yaptım bekliyorum

Merhaba , bende 29 aralıkta saat 15:07 de yaptırdım iğnemi.
Benimde sağda 20 mm lik yumurta 🙂
Heyecanla bekliyorum bende hepimiz için hayırlısı.

Benim iki tane yumurtam vardi bı ,21 biride 16 doktor çatlatma iğnesi vurdu cuma günü vurulduktan sonra 3 gün ilişkiye girdik ama doktor 36 saat sonra dedi biz böle denedik

Aralikta degil ama bugün oldum bende ignemi. Rahim.duvari inceligi dışında bir sıkıntım yok. Klomenle 2 yumurta büyüdü. Bugün kontrolum vardi biri 21 biride 19 mm cm olmuş yumurtalarım. Catlatma iğneni vuralım dedi doktor. Gündüz 13:20de vurundum yarın aksam ilişki istedi . Bakalim artik nasip inşallah 🤲🏻🤲🏻😊

Benim iki tane yumurtam vardi bı ,21 biride 16 doktor çatlatma iğnesi vurdu cuma günü vurulduktan sonra 3 gün ilişkiye girdik ama doktor 36 saat sonra dedi biz böle denedik
Bende 36 -48 saat aralığında diye biliyorum. Herhangi bir sıkıntıniz varmiydi hamile.kalmakla ilgili?

Hayır bende bı sknti yoktu eşimde vardı ben hatta bı kere dış gebelik geçirdim ama eşimin de değerleri normale döndü geçen ay

X