Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Koyulaşır inş kuzum Ben de yaptım ama negatif bugün anlamadım bakalım

Kuzum günaydın ama sen benım cuma günkü testimi unuttun herhalde 11.günde predictor early hayali çizgiydi sen yarın tekrarla onu

Evet benım 9.günde falan basladı hala ara ara oluyo
Gunaydin jannams senin de ağrın çok var mı göbekten asagim 3 4 gündür beni öldürüyor başka bisi de olabilir tabi de hiç böyle olmamıştım
Bir de geçen pazartesi yumurtan çatlamak üzere ama aşı yapacağım için garanti olsun diye iğne ol dedi doktor.pazartesi sabah iğne oldum akşam 5 gibi aşılama oldum sence kaçıncı gunum

Kuzum benım de karın agrım oluyor adet olcakmış gibi
Eger gecen pazartesi olduysan bugün iğnenin 10.günü

Kuzum günaydın ama sen benım cuma günkü testimi unuttun herhalde 11.günde predictor early hayali çizgiydi sen yarın tekrarla onu
ınanırmısın senın teslerıne baktım tek tek :) evet sılıkmıs baya . ay ınsallah koyulasır ya gecen ay da ben aynı gun ıgne ve asılama oldum 4 kasım ıgne 6 aralık asılama.. 16 kasımda yanı bugunkı aralıkta yıne boyle sılık cızgı cıkmıs kan 24 cıkmıstı .
sonra dustu ama ınsallah bu sefer katlanarak artar

canım doğum sigortası dediğin ne oluyor

Bende yaptım sabah negatif saatler sonra pozitif olursa bilemem ama inanmam da artık sende kan testi ver kafan rahatlasın bence canım çünkü var gibi de yok gibi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…