Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

merhababen iğnemin 4.gününden beri test yapıyorum etkisi ne zaman gidecek negatife ne zaman dönecek diye iğnemin 7.günü çizgim azalmaya 8.ve 9.günü negatif çıktı ilk önce size 8.ve 9.gün testimi atacağım 10.gün yani bu sabah yaptığım da ise silik çizgi çıktı çıplak gözle çizgi daha da belli lütfen değerlendirmelerinizi yaparmısınız bu arada 2.iğne deneyimim geçen ay ise 8.gün negatife dönüp birsaha asla yani kuruma gibi dahil çizgi çıkmamıştı deneyimim o yönden var

Kaç dk da çıktı canım silik çizgi

Ben kaset ile öğrendim ama aşırı silik çoook zor görünen bir pembe çizgiydi daha sonra koyulaştı
Merhaba yorumuma bakarmısınız rica etsem daha önce konuşmuştuk
Kaç dk da çıktı canım silik çizgi
ya ilk 10 dkk da çıktı zaten kuruma değil çünkü üzeri hala ıslaktı 8.9.gün negatif bugün böyle oldu elim ayağım boşaldı

Kaç dk da çıktı canım silik
Bence kan ver canım yarın yada bir ili gün bekle

Benimde daha ignenin 4.günü günler geçmiyor resmen ya
Geçmiyor geçmiyor canım valla benim 2.iğne deneyimim ama cidden yoruluyor insan bugğn de böyle görünce bi değişik oldum çünkü geçen ay 10.günümde gölge dahi yoktu ki 8.ve9.günümde bile bu ay hiç bi gölge yoktu

Benimde daha ignenin 4.günü günler geçmiyor resmen ya
Canım ben bitane daha test yaptım 8.9. Ve 10.gün sırasıyla koydum 10.gün 2.testimi eşimi gönderdim böbetçi bulsun diye artık 4.idrar falan dı ayıptır söylemesi yaptım çok gölge çıktı ilk idrar saha belliydi hepsi kaset test birde

Yaa ama var ya seni umutlandırmak istemiyorum ama görüyorum yani hadi inşallah kuzum ya çok heyacanlı gerçekten

Allah büyük canım benim kendini sıkma inşallah güzel haberler alırız

Ağlıcam şimdi gördün dimi 2. Testimide bende umutşanmak istemiyorum valla ama kaç ay oldu 2. İğnem
Valla canım ben 7 senedir bekliyorum tabi tedavis ilk defa oluyorum ama beklemek çok kötü rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah çok umutlanma üzülme gelirse sana ayrı neşe olsun inşallah

Valla canım ben 7 senedir bekliyorum tabi tedavis ilk defa oluyorum ama beklemek çok kötü rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah çok umutlanma üzülme gelirse sana ayrı neşe olsun inşallah
Evet çok doğru diyorsun canımmm amin hepimize inşallah allahı. İzniyle hayırlı evlatlar nasip etsin vatanına milletine annesine babasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…