Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

İnşallah bidahaki aya olur canım bende eve şimdi geldim sabah testi yaptım 5 dk içinde bişey yoktu şimdi böyle kuruma çizgisi heralde
Birşey sorucam bu öizgi kaç dkk sonrasında oldu pek kuruma gibi gelmedi bana 6 aydır tedavide olup bir çok negatif teste sahip birisi olarak kuruma çizgisi renksiz olur ama bundan pembelik var gibi geldi?

Birşey sorucam bu öizgi kaç dkk sonrasında oldu pek kuruma gibi gelmedi bana 6 aydır tedavide olup bir çok negatif teste sahip birisi olarak kuruma çizgisi renksiz olur ama bundan pembelik var gibi geldi?
Aslında resimde pek belli olmadı pembelik var ama kaç dk sonra oldu net bilmiyorum testi yaptım 5 dk bekledim bişey yoktu evden çıktım yaklaşık 3 saat sonra geldim böyleydi bugün iğnenin 12.günü belki de daha erkendir test için bilemiyorum

Aslında resimde pek belli olmadı pembelik var ama kaç dk sonra oldu net bilmiyorum testi yaptım 5 dk bekledim bişey yoktu evden çıktım yaklaşık 3 saat sonra geldim böyleydi bugün iğnenin 12.günü belki de daha erkendir test için bilemiyorum
Canom test için 12. Gün erken değil be testin kuruma çizgisi değil❤️

Canom test için 12. Gün erken değil be testin kuruma çizgisi değil❤️
Ümitlendim şu anda dün erken gebelik testi yapmıştım onda bişey çıkmamıştı sabah tekrardan yapıyım ama elimde normal kaset test kalmadı erken test var ondan yapabilirim inşallah dediğin gibidir canım 🥰🥰

ilk 5-10 dkk önemli evet ama testinde pembelik renk var bariz belli kuruma renksiz ve solgun oluyor

Ümitlendim şu anda dün erken gebelik testi yapmıştım onda bişey çıkmamıştı sabah tekrardan yapıyım ama elimde normal kaset test kalmadı erken test var ondan yapabilirim inşallah dediğin gibidir canım 🥰🥰
Bu zamana kadar test yaptın mı hiç?

Eklentiler

• IMG20221226130930.jpg
    IMG20221226130930.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 60
Benimde çatlatma iğnesi 7.günüm bekliyorum unutmaya çalışıyım derken yine kendimi belirti ararken buluyorum Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Selam kızlar,
Yarın ilk defa çatlatma iğnesi olacağım.
Eşim şehir dışında cuma günü gelecek ama zaten iğneden 36 saat sonra filan ilişki olması gerekiyor dimi?

X