Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Meraba ben 3 yıllık evliyim 8 . Ayda bir düşük yaptım ve kürtaj oldum sonrasındaysa korunmamamıza rağmen çocuğumuz olmadı bugün 3. Günüm aşılama yaptırdım fostimon kullandım yumurtalıklarımın büyümesi için sonrasındaysa ovitrelle çatlatma iğnesini kullandım bugün duphaston kullanmaya başlicam sabah akşam gebelik olursa bu ilaca devam yoksa kullanma denildi

Merhaba iğnenin 10 günü testim böyle sanki etkisi geçmemiş (silik bir çizgi var görünmüyor olabilir) bir hafta sonra tekrar yapacağım atarım.

Eklentiler

• 01AE75D9-F160-465B-A47F-CC91B3738CF4.jpeg
    01AE75D9-F160-465B-A47F-CC91B3738CF4.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 50
Bence böyle olması normal daha çok yeni 9 günde belli olmaz diye düşünüyorum moralini bozma bi kaç gün sonra daha net sonuç alırız 🥰
İnşallah canım benim göğüs uçlarım aciyor 4 gündür bide biraz farklı gibi yumuşadı pembelestı anlamadım bide hiç bel ağrım aşırı yok sende varmı hiç belirti

İnşallah canım benim göğüs uçlarım aciyor 4 gündür bide biraz farklı gibi yumuşadı pembelestı anlamadım bide hiç bel ağrım aşırı yok sende varmı hiç belirti
Açıkçası ben şu anda hastayım dün doktora gittim kanka ve idrarda baya yüksek enfeksiyon çıktı o yüzden ateşim var her yerim ağrıyor ayırt edemiyorum yani ama göğüs uçlarımda herhangi bi değişiklik yok

Açıkçası ben şu anda hastayım dün doktora gittim kanka ve idrarda baya yüksek enfeksiyon çıktı o yüzden ateşim var her yerim ağrıyor ayırt edemiyorum yani ama göğüs uçlarımda herhangi bi değişiklik yok
Herkeste belirti olucak diye bişey de yok benim kuzenimin hiç bir belirtisi yoktu 7 haftalıkken öğrendi hamileliğini

Ayh hiç sorma havalarda berbat yapıyor insanı bende öyle acaba usuttum nu diyorum 😁😁

Orası öyle canım insan merak ediyor dimi sende nasıl ben meraktan ölecek gibiyim 😁
Bende çok merak ediyorum ama bugün test yapmıcam yarın yapıcam elimde tek test var çünkü bide yaşadığım yer eczanelere uzak baya yarın yapıp sonra gidip 3 5 tane daha almayı düşünüyorum 😃

Bnde dün 4 tane aldım sırayla yaparım 😁
Bende çok merak ediyorum ama bugün test yapmıcam yarın yapıcam elimde tek test var çünkü bide yaşadığım yer eczanelere uzak baya yarın yapıp sonra gidip 3 5 tane daha almayı düşünüyorum 😃

Ver bakalım ya
Evet 16 sında vuruldum. Önce kanka belli oluyo ya gebelik o yüzden kan mı versem diye düşünüyorum
2 gün var belli mi olur belki kanda görürsün canım ben daha test yaparım biraz silik görürsem öyle giderim adetimede 10 gün var

Ver bakalım ya

2 gün var belli mi olur belki kanda görürsün canım ben daha test yaparım biraz silik görürsem öyle giderim adetimede 10 gün var
Benimde adetime 10 gün var bizim herşeyin günleri aynı 😃 biri vardı burda 11.gün kan verip 70 lerde bi değer görmüştü o ne oldu acaba

X