Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Aaaa tüh ya büyük ihtimalle benimde öyle gibi keşke iğneden sonra bizi kontrole çağırsalardı yaa ben bugün adet oldum kuzum sen oldun mu
Bende dün oldum canım. Et parcası sanki zar gibi bi parca geldi kansız bi doku. Doktor beta baktı tekrar 3 cıktı. 2 gün önce 0 dı. Düşük olabilir dedi. Ve prolaktin de yine 65 cıktı. Dostinexten sonra hemen 10a düşmüştü. Bir de Ca125 baktı o da 50 cıktı. Yani durum epey vahim bende…

Bende dün oldum canım. Et parcası sanki zar gibi bi parca geldi kansız bi doku. Doktor beta baktı tekrar 3 cıktı. 2 gün önce 0 dı. Düşük olabilir dedi. Ve prolaktin de yine 65 cıktı. Dostinexten sonra hemen 10a düşmüştü. Bir de Ca125 baktı o da 50 cıktı. Yani durum epey vahim bende…
Canım kan verdim 7 çıktı kuzum ne heyecanlı günler geçiyoruz ayy 😂 benim bildiğin adete döndü yerleşme kanaması olabilir dediler ama bayağı kırmızı bu arada senin kist oldu demiştin demekki yumurtanın biri tutunuyor inşallah kuzum

Canım kan verdim 7 çıktı kuzum ne heyecanlı günler geçiyoruz ayy 😂 benim bildiğin adete döndü yerleşme kanaması olabilir dediler ama bayağı kırmızı bu arada senin kist oldu demiştin demekki yumurtanın biri tutunuyor inşallah kuzu
Yok bebiş doktor düşük olabilir dedi sadece deger biraz yükselip düşünce. Suan zaten bebiş yok. İki kist ve acayip olan hormon degerleri var 😿 zaten cok yogun adetim 😿

Yaaaaa cok sevindimmm heeeee 😍😍😍 hamişsin inşallah❤️❤️😍😍
Canım kan verdim 7 çıktı kuzum ne heyecanlı günler geçiyoruz ayy 😂 benim bildiğin adete döndü yerleşme kanaması olabilir dediler ama bayağı kırmızı bu arada senin kist oldu demiştin demekki yumurtanın biri tutunuyor inşallah kuzum

Kizlar ben 10 aralikta catlatma ignesi oldum beklemedeyim.ama çok ağır grip geçiriyorum hamile olabilirim belki diye ilacta kullanmıyorum. Sizlerde durumlar nedir ?

Merhabalar ilk denemelerinizmi ben 1 kez klomen kullandım kist oluştu 2 ay bekledik 1 ay femera kullandım yine kist oluştu 1 ay bekledik şimdi bugün yine femeraya başladım ama dok işte aşılama yapalım tarzında konuştu ben 1 ay daha denemek istedim :KK43: çok zor geçiyor bu süreç allah yardımcımız olsun bu arada boş gebelikten kürtaj oldum 2 yıl önce bir daha hiç gebelik oluşmadı

Canım iyi sabrediyorsun 😁 genelde 12 14 gün sonra çıkıyor ben 7. Gündeyim zor duruyorum
Benim 2.gebelik olucak 1 tane oğlum var onda da catlatma ignesiyle olmustum. aslinda cok sabirsiz bir insanim ama bunda nasıl duruyorum bilmiyorum. Ama sonuç negatif cikar diye korkuyorum açıkçası beklersem pozitif çıkacak gibi geliyor .

Benim 2.gebelik olucak 1 tane oğlum var onda da catlatma ignesiyle olmustum. aslinda cok sabirsiz bir insanim ama bunda nasıl duruyorum bilmiyorum. Ama sonuç negatif cikar diye korkuyorum açıkçası beklersem pozitif çıkacak gibi geliyor .
Sen bilirsin canım ben meraktan catlardim 😁

Sen bilirsin canım ben meraktan catlardim

ben de bu ayın 16ı çatlama iğnesi oldum, 2 gün sonra karın ağrısıyla uyandım)) bu gün 6cı günü iğne günü hariç, hafifledi ama belime iğne batma hissi var bu günde... bi de sabah çok pis mide bulantısıyla uyandım. Normalde çok akıntım olurdu, iğneden sonra hiç akıntım yok...

ben de bu ayın 16ı çatlama iğnesi oldum, 2 gün sonra karın ağrısıyla uyandım)) bu gün 6cı günü iğne günü hariç, hafifledi ama belime iğne batma hissi var bu günde... bi de sabah çok pis mide bulantısıyla uyandım. Normalde çok akıntım olurdu, iğneden sonra hiç akıntım yok.
Aynı gün olmuşuz iğneyi ben iğne etkisinin geçip geçmediğini anlamak için dün ve bugün test yaptım dünki testte ikinci çizgi silikti bugün hiç çıkmadı bu kadar çabuk geçmiş olması normal mi acaba sen test yaptın mı

Aynı gün olmuşuz iğneyi ben iğne etkisinin geçip geçmediğini anlamak için dün ve bugün test yaptım dünki testte ikinci çizgi silikti bugün hiç çıkmadı bu kadar çabuk geçmiş olması normal mi acaba sen test yaptın mı
testi en erken 10 gün sonra yapılması gerek diyorlar. yok ben daha yapmadım 28i yapmayı planlıyorum, sende ağrı falan oldu mu? bu arada akıntı başladı bende hafifden bi de batma hissi çoğaldı

X