Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Ankara novaart tüp bebek merkezinde, yok sağolun dert etmiyorum, pat diye bir şey isterler tanımadığın bir yerdesiniz, işler ters gider vs. Falan, teşekkürler ilgilendiğiniz için

Aa öylemi , Ben de iğnelerin hiç bir yan etkisi olmadı. Umarım alışınca düzelir
Ankara novaart tüp bebek merkezinde, yok sağolun dert etmiyorum, pat diye bir şey isterler tanımadığın bir yerdesiniz, işler ters gider vs. Falan, teşekkürler ilgilendiğiniz için
Her şey güzel olacak inanın , zorlayacak bir şey istemiyorlar , inşallah su gibi aksın

Evet her şey elinde olursa süreç daha hızlı işler, inş her şey gönlünce olur

Teşekkür ederim, alisirim sanırım iğneleri kendim yapmaya

Ben sanırım ilaçların hepsini oradan alırim,gel git yapamam uzaktan gelip gideceğim, ne güzel uzun uzun anlatmissin, çok teşekkür ederim, işiniz rast gitsin inş

Merhaba arkadaşlar,
Bu sabah OPU yapıldı ve 8 yumurta toplandı. Doktorum bunlardan 6 tanesinin olgun oldugunu belirtti. Eğer herşey yolunda giderse, yani embriyo olusursa pasartesi transfer dediler.
Pazartesiye kadar kullanmam için progestan fitil ve duphaston verdiler. Bendeki gelişmeler böyle:)
Şimdi pazartesiye kadar kendimi simartmaya karar verdim:) masaj yaptırıp rahatlamayı düşünüyorum.
Sizlerde durum nasıl?

Şahaneee bir haber pazartesiye kadar güzelce keyfinize bakın dediğiniz gibi şımartın. Eminim yumurtalar döllenecek ve elinizde çok güzel embriolar olacak . Ben de durumlar güzel dinleniyorum yürüyüş yapıyorum kitap okuyorum zaman geçmek bilmiyor bizim ilk kontrolümüz 18 ocakta. O zamana kadar beklemedeyiz Umarım her şey yolunda gider ve kalp atışlarını duyarız Siz de pazartesiyi iple çeliyorsunuzdur

Nedendir bilmiyorum Opu dan sonra bir rahatlama geldi, yumurtalar cepte olduğu için sanırım:) şuan hiç heyecanım kalmadı, gayet soğukkanlıyim olursa güzel olur, olmazsada kader, güzel günler var modundayim.
Sizin için de çok güzel bir bekleyiş
Hepimiz için bol şanslar

Kızlar siz 40 yaş üstü ngs neden yaptırmıyorsunuz? Doktorlarınız tavsiye etmedi mi ki?

Kızlar siz 40 yaş üstü ngs neden yaptırmıyorsunuz? Doktorlarınız tavsiye etmedi mi ki?
Anne ve babasa genetik bir rahatsızlık yok ise ngs ,pgt, gerek yok diyor bir çok doktor.Pgt yaptırıp down sendromlu çocuğu olanı biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…