Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Sizin Hayırlı olur inşallah biz şimdi doktordan çıktık malesef sonuç hüsran
Böylesi senin için da hayırlı demek ki,vardır bunda da bir hikmet sakın üzülme olur muMevlana ne diyordu;Üzülme! Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir, ya da olmaması gerektiği içindir”
Bende tüp bebeğe başladım 2 ocakta regli olacaktım fakat 31 Aralık'ta oldum.Reglinin 2.günü hastaneye gidecektim malesef bu durumda 5.gün gideceğim kısmet artık

Bende öyle deyip kendimi teselli etmeye çalışıyorum ama olmuyor. Gözyaşlarım kendiliğinden akıyor. Artık tüp bebek istemiyorum. Hepsi ticarethane olmuş. Senin neler hissettiğin umurlarında bile değil. Rabbim verirse artık bekleyeceğim.

Seni o kadar iyi anlıyorum ki,özellikle gözyaşlarına engel olamamanın ne demek olduğunu çok iyi bilirimBak canım benim 5 tane kaybım var.Özellikle 2.bebeğimi 3,5 aylıkken sonlandırma kararı aldıktan sonra bebeği tıbbı tahliye ile sonlandıracağız dediler ama bebeğim benden kolay ayrılamadı 2.gün suni sancıyı daha da artırdılar ve sonrasında kürtaj oldum.Ama kürtaj öncesinde WC gittiğimde bebeğimi lazımlığa düşürdüm.Bebeğimi gördüğüm o sahne hiç gözümün önünden gitmiyor Ama inan ki o şekilde bir kayıp yaşamaktansa bu şekilde negatif sonuçlanması daha az üzüyor insanı...Son 3 gebeliğimde kimyasal gebelik yaşadım.İnan kimyasal gebelik meğerse en masum gebelik kaybıymış.Kolay birşey değil,hem maddi hem manevi olarak insanı yıpratan bir süreç ,o yüzden eşinle birbirinize destek olmaya çalışın ve biraz kendinize dinlenme süresi verinsonra yine denersiniz.Eşim 2.gebelik sonrası çok üzüldüğümü görünce demişti ki,yapmayalım çocuk sen çok yıpranıyorsun tamam demiştim.Ama ondan sonra 3 kez daha denedik.Bak bende hemen hamile kalıyorum ama bebeklerim sağlıklı olmuyorEşimde de bende de genetik bir hastalık yok ama, Allah vermeyince vermiyor...Sana özelden bir video atacağım onu müsait bir zamanda izlersin.

Sizin Hayırlı olur inşallah biz şimdi doktordan çıktık malesef sonuç hüsran
Elif Hanım çok geçmiş olsun bende üzüldüm. Çünkü bunu sadece tüp bebek stresini yaşayan anlar. Maddi ve manevi çok yipraniyoruz, sonuç negatif oluncada insan üzülüyor. Dilerim normal olarak hamile kalırsınız, olmayacak bişey değil örnekleri oldukça fazla

Merhaba gerçekten çok üzüldüm. Lütfen moralinizi bozmayın. Ben ilk bebeğimi kaybettim diğer tüp bebek denemesinde yumurta döllenmedi bile. Dr bana donasyon bile önerdi o kadar çaresiz sanıyordum.Ayrıca etrafta da o kadar çok mucizeler duyuyoruz ki eminim sizin de mucizeniz bir gün gelecek. Motivasyon enerji olumlu düşünce çok önemli. Lütfen umudunuzu kaybetmeyin Sevgiler

Teşekkür ederim inanki maddiyatı geçtim, me
Bir kaç ay normal yolla hamile kalmayı deneyeceğim. Çok üzüldüğüm için eşim gene deneriz ben senin yanındayım diyor. Ben kendimi cidden çok çaresiz hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…