Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Çok geçmiş olsun gerçekten çok üzücü kayıplar sizi düşünemiyorum bile . Test sonuçlarınız iyi çıktıysa demekki başka bir şey var doktorunuz çok iyi incelemeli .Bundan sonrası dilerim çok çok güzel olsun sağlıkla kucağınıza alın

Dr lar daha iyi bilir ama sanırım sizin gebelikten sonra kan sulandırıcı kullanmaya gerek yok.
Biraz önce iğneleri yaptım, oksapar bayağı ağrılı oldu
Bana oksapar vermedi Corasprin kullanıyorum .Progestoran iğne ve günde üç fitil. Vardır bir bildikleri ama ben de kontrole gittiğimde doktorumla bir konuşacağım corasprin yeterli mi diye. Epey ilacınız var , su gibi geçsin

Çok teşekkür ederim hep birlikte güzel haberler alalım

Arkadaşlar ,reglimin 12.günü iğnelerle estradiol değerim bugün 1286 olmuş.2 günde bir takip ediliyor.Bu değerin kaç olması lazım opu için

Biraz önce doktoruma sordum, coraspin ve oksapar faklı ilaçlar, ignelere devam dedi kaçış yok:)
Acaba oksapar'i ne için veriyorlar?
Ben biraz okudum , pıhtılaşma olmasın diye veriyorlarmış. Sanırım iğne daha etkili olduğu için riske atmak istemiyorlar. Ben de kontrole gittiğimde konuşacağım.

Arkadaşlar ,reglimin 12.günü iğnelerle estradiol değerim bugün 1286 olmuş.2 günde bir takip ediliyor.Bu değerin kaç olması lazım opu için
Benim değerime bakılmadı O yüzden test yaptırmadım.

Bende merak ediyorum ama valla göbeğim baya morardı tedavileri iğneler öyle yapmıyordu
Bugün bir yorumda bie öneri gördüm, önce buzla göbeğinize masaj yapın sonra çok yavaş enjekte edin yazıyordu. Yavaş enjekte ederseniz açılıyor diyorlar. Bu akşam böyle deneyeceğim.
Birde progestan iğnesi göbekte hiç morarma yada ağrı yapmadı bende. Gerçi sadece 1 kere yaptım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…