Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Hah tamam birlikte aynı gün siz değerinize baktıracaktınız ben kontrole 🤗 Nasıl gidiyor peki ? Nasıl hissediyorsunuz? Bir ağrınız falan var mı?
Yok ağrım ama çok saçma diye düşünebilirsiniz ama göğüslerim çok büyüdü onun haricinde çok iyiyim peki siz nasıl hissediyorsunuz ayrıca gebelik kan testinde çıktıktan ne kadar sonra kese yine görmek için çağırıyorlar

Merhaba kaderdaşlar:)
Biraz önce transferim gerçekleşti ve odamda dinleniyorum. Bugün 5. Gündü ve sadece 2 embriyo yasayabildi.
Sabah doktorum 1 tanesini transfer edelim demişti ama tam çataldayken embriyolog ikinci embriyonun dondurulmaya dayanamayacagini belirtti ve hoooop ikisini birden transfer ettiler:)
21 Ocak ta bhgc tahlilim var:)
Tahlil gününe kadar bir sürü ilaç verdiler.
Yalnız progestan ve kan sulandırıcı iğneyi göbekten yapmamı söylediler🤷
Hadi hayırlı olsun fakat birşey sorucam kan sulandırıcı iğne evet de progestanı ben fitil olarak kullanıyorum sizin ki iğne mi

Hadi hayırlı olsun fakat birşey sorucam kan sulandırıcı iğne evet de progestanı ben fitil olarak kullanıyorum sizin ki iğne mi
Çok teşekkürler,
Bana bugün verilen ilaçlar şu şekilde:
* Progestan fitil (günde 3 kere,2 şer) ve progestan 25 mg iğne(günde 1 kez)
* Estrofem 2 mg(günde 3 kez) ve Climara Forte bant (3 günde 1 değiştirerek)
* Oksapar iğne ( günde 1)
* Duphaston (günde 3 kez)

Benimde öyleydi psikolojik olarak hapşırmaya bile korkuyordum.yine de bol bol su için. İğneler kabızlık yapıyor lifli beslenin korkunç bir kabıZlığı var. Dulucan şurup verdi doktorum hamilelerde bile kullanılan bir şurup çok çok faydasını gördüm hayat kurtardı resmen .
O zaman yarın doktora sorup suruptan bende alayım. Birde sabahları aç karnına zeytinyağlı kuru incir yemeye de başlayacağım.

OOo hadi bakalım hayırlı olsun gelsin bebişler çifter çifter🙏🤗 inşallah güzel güzel tutunsunlar kardeş kardeş anlaşsınlar kaynaşsınlar 🙏 Progestron iğnesini bazı doktolar göbekten bazısı kalçadan veriyor belki kişinin durumuna göre değerlendiriyorlardır. Ama sonuçta etkisi aynı. Kan sulandırıcı bana corasprin verdiler iğne vermemişlerdi. Şimdi bugün dinlenin güzelce 🤗 keyfinize bakın 🎈🎈
Birazdan akşam yemegimi yedikten sonra, favori filmimi izleyeceğim 🤗kanepede uzanıp güzel hayaller kuruyorum.
Yalnız ayaklarım buz gibi, yün çorap giyme rağmen.
Ins kardeş kardeş tutunurlar💟

Çok teşekkürler,
* Duphaston (günde 3 kesize beden kan sulandırucı

Çok teşekkürler,
* Duphaston (günde 3 kez)
Bende progestan fitil günde 3 kere estrofem günde 3 kere folikus günde1 kere oksapar iğne günde 1 kullanıyorum fakat bugün kromozom test sonuçlarım çıktı ve gen hastalığım olmadığı ortaya çıktı ben bu zamana kadar kan pıhtılaşmam var diye 11 bebek kaybettim ve her bebekde 2 aya kadar iğne yaptım boşunamıydı

Bende progestan fitil günde 3 kere estrofem günde 3 kere folikus günde1 kere oksapar iğne günde 1 kullanıyorum fakat bugün kromozom test sonuçlarım çıktı ve gen hastalığım olmadığı ortaya çıktı ben bu zamana kadar kan pıhtılaşmam var diye 11 bebek kaybettim ve her bebekde 2 aya kadar iğne yaptım boşunamıydı
Çok geçmiş olsun, kayıp 11 bebek 🙁
Peki bu kayıpların nedeni neymiş? Ne dedi Dr lar?
Sonuçlarınızı güzel çıkması harika bir haber ama! O iğneleri önlem amaçlı kullanıyoruz sanırım, problemi onceden onlemek için.

Çok geçmiş olsun, kayıp 11 bebek 🙁
Peki bu kayıpların nedeni neymiş? Ne dedi Dr lar?
Sonuçlarınızı güzel çıkması harika bir haber ama! O iğneleri önlem amaçlı kullanıyoruz sanırım, problemi onceden onlemek için.
İşte sorun da o ya kan pıhtılaşması diye vuruldum 2 ay boyunca sonrada kaybettim bebişleri ama bu sefer doktorum ile konuşucam gebelik oluşmuşsa iğne istemiyorum

İşte sorun da o ya kan pıhtılaşması diye vuruldum 2 ay boyunca sonrada kaybettim bebişleri ama bu sefer doktorum ile konuşucam gebelik oluşmuşsa iğne istemiyorum
Dr lar daha iyi bilir ama sanırım sizin gebelikten sonra kan sulandırıcı kullanmaya gerek yok.
Biraz önce iğneleri yaptım, oksapar bayağı ağrılı oldu:KK43:

X