Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Canım ben bugün internette bir doktor gördüm.Dr Ceyhun NURİ romatizmal hastalıklarla ilgili bir çok hastası memnun kalmış.Özellikle romatizmal hastalığı olanlara balık yağının faydası varmış.instagram hesabından ve web sitesinden bir incele...Valla bende bugün saat 16:00 kadar kalkamadım.Eşim bir haftadır doğru düzgün yemek bile yiyemedi.Bugün kalktım brşeyler hazırlayabildim.yoksa beni yerimden kıpırdatmasalar kalkmayacağım.Hele de yağmur yağdı zaman daha da yorgun halsiz oluyorum.Şimdi hepimize şifa versin.Özellikle bu aralar kullandığım hormon iğneleri daha d zorluyor beni....

Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin

Nasılsınız nasıl geçiyor?
Bugün gebelik öncesi diş bakimimi yaptırdım vücudumu hazırlıyorum. Doktor randevusu bahanesi ile 1 saat yürüdüm, cok iyi geldi. Sabirsizlanma başladı yavaş yavaş:) çok tez canlı biriyim, 12 gün nasıl beklicem bilmiyorum.
Sizin nasıl durumunuz?

Harika çok iyi yapmışsınız Evet günler geçmek bilmiyor. Ben de hava yağmurluydu yine de çıkıp yürüdüm 1 saat çok iyi geldi . Sonra evde kızımla dizi keyfi yaptık kendime ödül verdim pizza ısmarladık Ayaklarımı uzattım oturuyorum. Haftasonunu saymazsak bizimde 7 gün kaldı

Sizde harika bir gün geçirmişsiniz, süper Günlerin çabuk geçmesi için doktora tezimin duzeltmeleriyle uğraşmaya karar verdim Birde fırsat olursa arada kanevice yapmak istiyorum (ilk kez deneyecegim)

Herkese iyi akşamlar 41 yaşındayım 4 ocakta yumurtalar toplandı tek yumurta oldu ve 6 ocakta transfer oldum heyecanlıyım 18 ocakta test için gidicem sanki günler geçmiyor ayrıca ben çakmak erdem hastanesi Emel Türkoğlu doktorum embriyoloğum da Aslı hanım çok iyi motivasyon ettiler herkes dört dörtlük yolunda gitti aslında bir okadar da tedaviye beklediğimden 10 gün önce başladım ve çok hızlı oldu herşey hayırlısı

Vallaha ben de 2 de uyandım. Akşam yemeğini eşim hazırladı. Çünkü çok yorgundum. Halbuki bi şey yapmadım 2016 şubat ayından beri böyleyim.dr ceyhunu da araştıracağım. Burada üniversite hastanesine gidiyorum. Bilgilendirmelerin için de ayrıca tşk ederim.

Seni o kadar iyi anlıyorum kiİnşallah daha iyi olacağız.Beslenme ve su çok önemliymiş romatizmal hastalıklarda,doktor çok önemli inşallah iyi bir doktora denk gelmişsindir.

Seni o kadar iyi anlıyorum kiİnşallah daha iyi olacağız.Beslenme ve su çok önemliymiş romatizmal hastalıklarda,doktor çok önemli inşallah iyi bir doktora denk gelmişsindir.
1 yıldır sadece ilaç kullanıyorum randevu bulamıyorum. Tedavi sırasında doktor doğum iznine ayrıldı. Şimdi yine gidecem randevu bulursam ücretli olursa iyi doktora gidebiliyorsun. Harici asistanları giriyor muayeneye

Merhaba , hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız Ben de 18 ocak da gideceğim doktora kese ve kalp atışı için Güzel haberlerimiz olsun inşallah

Sizde harika bir gün geçirmişsiniz, süper Günlerin çabuk geçmesi için doktora tezimin duzeltmeleriyle uğraşmaya karar verdim Birde fırsat olursa arada kanevice yapmak istiyorum (ilk kez deneyecegim)
Size kolay gelsin o zaman doktora tezi yazmak kolay değil emek ister kanevice en son sanırım ortaokulda yapmıştım o zamanlar atölyeler vardı çok güzel etkinlikler yaptırıyorlardı. Ama maalesef ben de hiç el becerisi yok Ben de bu sürede bir süre okumak istediğim kitaplara yöneldim.Bu dönemde en güzeli keyif alacağımız şeyler yapmak sanırım

Inanın bendede hiç el becerisi yok:) Geçen yıl kardeşim küçük bir kanevice hazır set almış ve bana verdi. Onu deneyeceğim. Ya da bir arkadaşım örgü örmeyi önerdi, stres için birebir dedi:)
Bu aralar, Sanırım tezden dolayı kitap okumak beni daha çok strese sokuyor. Bu yüzden kendimi dizi ve filmlere vermistim. Aslında bana en keyif veren aktivite spa,Hamam ama bize yasak bu dönemde de kapalı olması iyi oldu, yoksa canim kalırdı:)

Merhaba,
Adınıza çok sevindim, umarım 18 Ocak ta bize güzel haberi verirsiniz burdan

A haa kesinlikle iyi ki kapalı Örgü örmek evet bence de çok zevkli . Yıllar önce denemiştim ama çok sarmadı Şimdi 3 ayımız bir dolsun yoga ve pilatese tekrar başlamak istiyorum.Çok iyi geleceğine eminim.

Plateside çok özledim Yoga beni daha çok strese soktu devama edemedim:))
Ama son 2 yıldır réformer plates yapıyorum ve inanılmaz memnunum. Yaşıma göre iyi derecede yumurta çıkmasını da buna bağlıyorum.

Ben de en çok pilates ve masajı özledim, hemen her şeyi yapabiliyoruz ama bunlar hariç :) kaç yumurtanız döllendi, genetik teste gidecekler mi?

Kesinlikle katılıyorum ben de çok uzun süredir reformer pilates yapıyorum. Bu süreçte ara verdim. Her şey yolunda giderse tekrar başlayacağım. Yoga’yı da en yakın arkadaşım yoga eğitmeni o sevdirdi bana.3 yıldır hayatımda. Sağolsun pandemi de haftada bir iki kez online yaptırdı bize.Şimdi yine onunla devam edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…