Araftayim...

Eşiyle gorustum ailesine bırakıp boşanma davası açacak zaten şüphelenmiyormuş adam uzun yola gidiyor muş sürekli şu son 1 aydır gitmemeye başlamış

Bu gibi konular hassas ! Diyelim ki kadının eşine söyledin,kocası nasıl biri bilmiyoruz,öğrendiğinde nasıl bir tepki vereceğini bilmiyoruz.yapmam gereken öğrendiğin andan itibaren adamı eve almaman daha mantıklı bir davranış olacaktı.Kilidi falan değiştirecektin ve aramalarına cevap vermeyecektin vs. Kararlı olman gerekiyor.ayrıca bir meslek edin bir an önce,ve Bunun için kimseden izin Alman gerekmiyor!Ayaklarının üzerinde durmalısın.önünde koca bir ömür var canım. Bu hayat senin!

Degil mi ... inanın yıkık bir haldeyim ama kararliyim yadırgamayın çok seviyordum ama tiksindim yeterince acı çektim artık onlar çeksin istiyorum

Kadın olmak dünyanın en zor görevi cidden yeni yeni anlıyorum
Arkadaşım hamileyken anladı aldatıldığını hem de kiminle biliyor musun şerefsiz kocası onu en yakın arkadaşıyla aldattı. Ailece görüşüyorlardı. Kadın da evliydi üstelik aynı zamanda kapı komşularıydı. Ve bunca şeye rağmen aldatan eş ve diğer kadına hiçbirşey olmadı arkadaşım suçlandı kocasının ailesi tarafından. Kızcağız ağlaya ağlaya doğurdu o çocuğu, sütü bile gelmedi doğru düzgün nihayetinde de boşandılar. Hatırladıkça içim acır hala

Çok üzüldüm dertler o kadar fazla ki Rabbim yardim etmiş yine kurtulmuş Allah yardımcısı olsun

Degil mi fayda olmuyor geri gelmem zaten gururum ayaklar altına alınmış olur
Ilk gitiginde donmen icin yalvariyorlar. Kadinlar da genelde bir sans daha vermeyi tercih ediyor ama iste bu onlarin kabusu oluyor. Adam bu sefer nasilsa affetti diye daha temkinli aldatmaya devam ediyor. Bir kez affedince eski delilleri mahkemede kullanamiyorsun. Cunku o olayda affetmis sayiliyorsun. Daha temkinli davranan adam da elde delil birakmiyor.

Onun da insanı duyguları var onada üzülüyorum iki tane oğul vermiş rabbim Allah onların yardımcısı olsun onlara da kıyamıyorum
O çocukların kocandan olma ihtimali bile var bu yeni bir şey değil emin ol eve geldi mi adi herif..açıkçası ben korkuyorum şimdi kadının kocası ne yaptı mutlaka kadın kocana haber verecek kocan beni öldürtmeyemi çalışıyorsun diye sana zarar verebilir..yanlış anlama ama doğal sürece aykırı gidiyor herşey sen o kadının kocasıyla konuşmuşsun kadınla konuştum diye sana tokat atan adam şimdiye duyduysa bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…