Araftayim...

İlk adımı bir destekle atsın da sonrasında çalışır. Sığınma evleri konu sahibi gibi çaresiz kadınlar için var.
Ne güzel söylüyorsunuz da aslında o kadar basit değil bu dediğiniz, sığınma evine gitti ve işe girdi bir şekilde konu sahibi, mesleği yok, birikimi yok,arkasında ailesi olmayan 20 yaşında genç bir kadından bahsediyoruz, mesleği olmadan alacağı maaşla kendine bir düzen kurmasi yıllarını alır maalesef... Bu demek değil ki boşanmasin ama bu tarz bir girişiminde yaşayacaklarını az çok farkında olması lazım.

Degil mi birde o olsaydı elim kolum bağlanırdı
Adam boşanır kadından kurtulur bence korkulacak bişey yapmaz. En mantıklısı da bu zaten, böyle kadınla evli kalınmaz. Ben yatmışlardır diye tahmin ediyorum . Zaten her türlü iki tarafta eşlerini aldatmış, layıklarını bulurlar inşallah. Yazık çoluğu çocuğu var adamın, sen şanslısın şükret haline ki çocuk yapmadın bu adamdan.

Kardeş yaşın küçük çocuğun yok tamam haklisin arkan yok gidecek yerin yok ama bir ayak bagin da yok kendine 0 dan bir hayat kurmak icin cooookk yolun basindasin elindeki taze hayati eskitmeden kendinn icin en dogru karari almaya bak

Valla ben ne desem bilemiyorum sonucta bu zorlugu yasiuam sensin ama şoyle bi plan yap bnce ben bu adami birakirsam neler yapabilirim birakmazsam devam edebilir miyim hani arti eksi listesi gbi dusun kendine guvenin var mi yoksa bile bi plan kurup yavas yavasta olsa amacina ulas.Mesela hemen bosanamam diyosan o arada is bul kendi kendine yavastan ortamini hazirla ve terket .Ya da direk siginma evi de secenek bu daha hizli bir süreç olur.Ya da ben bu adami seviyorum bosayamam sineye cekerim dersen otur onla konus ama alttan alarak degil inş sana faydali olmustr fikirler

Valla ben ne desem bilemiyorum sonucta bu zorlugu yasiuam sensin ama şoyle bi plan yap bnce ben bu adami birakirsam neler yapabilirim birakmazsam devam edebilir miyim hani arti eksi listesi gbi dusun kendine guvenin var mi yoksa bile bi plan kurup yavas yavasta olsa amacina ulas.Mesela hemen bosanamam diyosan o arada is bul kendi kendine yavastan ortamini hazirla ve terket .Ya da direk siginma evi de secenek bu daha hizli bir süreç olur.Ya da ben bu adami seviyorum bosayamam sineye cekerim dersen otur onla konus ama alttan alarak degil inş sana faydali olmustr fikirler
Kurtuluş yolu arıyorum bakalim ama büyük ihtimal sığınma evi ne gitcem arkadaşım la konuştum destek olcak istanbulda bana yardım ercek inşallah

Aldatilmis dayak yemissin ama agliyor diye affetmek istiyorsun.hmm. ok.

Cam fanustami yetiştiniz yahu hic mi ozsayginiz yok...

Üzgünüm ama affedersiniz çok büşük ihtimayye yine aldatılacaksınız hep aldatılacaksanız bunu görmezden gelebilecekseniz ayrılmayın

Pislik adam aldatmış ışte sizi ve henüz 1 yıllık evlisiniz cicim zamanları bence ve deliler gibi aşık olmuşsunuz dehşete düştüm resmen bu kadar kolay mı sıkılıyor bazı erkekler sevdiği kadından ne çabuk bıkıp yeni hevesler peşine koşuyor karakteriz bir grup erkek,, peki niye bu kadar kısa sürede başka kadınların peşine düşmüş olabilir sizce?

Yerinizde olsam bidaha asla güvenmezdim o adama..Çocuk olsa dayan affet gözünü kapat vss derdim belki bilemiyorum ama çocuk yokken kararını ver o adam tekin pabuç değil.

Pislik adam aldatmış ışte sizi ve henüz 1 yıllık evlisiniz cicim zamanları bence ve deliler gibi aşık olmuşsunuz dehşete düştüm resmen bu kadar kolay mı sıkılıyor bazı erkekler sevdiği kadından ne çabuk bıkıp yeni hevesler peşine koşuyor karakteriz bir grup erkek,, peki niye bu kadar kısa sürede başka kadınların peşine düşmüş olabilir sizce?

Yerinizde olsam bidaha asla güvenmezdim o adama..Çocuk olsa dayan affet gözünü kapat vss derdim belki bilemiyorum ama çocuk yokken kararını ver o adam tekin pabuç değil.
Ben onu uzaklaştıracak birşey yapmadım inanın eve geldiği zaman çok özen gösterirdim ise gittiği zaman umursamaz di fakat eve gelince nereye gitsem oraya gelir hiç pesimden ayrılmazdı bu olay olana kadar bu hep böyle sürdü şimdi kapımı kitlryip o uyuyana kadar o odadan çıkmıyorum ne yemek yapıyorum ne temizlik hiç umrumda da değil ne yediği içtiği o kadın doyursun karnında

Ben onu uzaklaştıracak birşey yapmadım inanın eve geldiği zaman çok özen gösterirdim ise gittiği zaman umursamaz di fakat eve gelince nereye gitsem oraya gelir hiç pesimden ayrılmazdı bu olay olana kadar bu hep böyle sürdü şimdi kapımı kitlryip o uyuyana kadar o odadan çıkmıyorum ne yemek yapıyorum ne temizlik hiç umrumda da değil ne yediği içtiği o kadın doyursun karnında
Allahindan bulsun maymun iştahlı herif utanmaz.

Allah büyük. Emin ol sonunda kazanan sen olacaksın.
Sakın affetme, eğer yakalanmasaydı aynen devam edecekti o aşağılık kadınla.
Aldatmak bir insanın yapabileceği en iğrenç eylemlerden biridir, ama bundanda daha iğrenç bişey varsa o da evli bir insana bakabilecek kadar haysiyetsiz olmaktır.
Yerinde olsam o kadının eşinide uyarırdım. O zavallıda kurtulsun.

X