Araftayim...

Hayır gelmedi kapı kıtlı gelse de geri dönücek mesajlar atıyor sürekli bunaldıysan tatile gidelim ayarlayım vs vs cevap vermiyorum kadının umrunda olmadığını falan yazıyor ama gelmiyor eve almayacağımı adı gibi biliyor

Evet az çok biliyorum dönmemde ilk isim numara değişikliği sabah olsun hayrolsun bakalim

Sizin adınıza gercekten üzgünüm... Ne dense az bu durumda...Umarım bundan sonraki yaşamınızda daha mutlu olursunuz .. Dürüst insanlar çıkar karşınıza...
Dünya artık yaşanmaz bir hal aldı .. Bu devirde hiç mi kimseye güvenemeyeceğiz yahu....

Sanırım kimseye güvenmeyeceğiz çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için Allah razı olsun

canim esi ne tepki verdi aklim sende kaldi
Kayınbabam aradı neden böyle birşey yaptın diye onlara varana kadar aramışlar eve geldi eşyalarını aldı gitti ağlayarak . Görmek istemediğini biliyorum vs bir sürü sey . Kadının tarafında büyük kıyamet kopuyor adam bir sürü ekran görüntüsü attı bena yapılan çok gündem değil kadın çok iğrenç bi kadınmış benim eşim de onun kadar iğrenç olduğu için mide işte daha önemli şeyler var kadın için ıyi şeyler konusmuyorlar

ne oldu baskasinin yuvasini yikti pardon ama. kayinbederin gitsin ogluna hesab sorsun. bu nedir arkadas srn naslsin peki suan aglamiyorsun degil mi

yaptiginin. acisini ceksin .kocanda ceksin 20 yasinda belki cokugun cocugun. yoktr hani diyorlar ya senin icin bir kayip yok asil en buyuk kayip artk insanlara nasil guvenecrn o kadr emek vererek evlen sonra. gelsinler senin peri masalina son versinler

Basın tekmeyi alın gururunuzu çıkın gidin o evden nasıl durabiliyosunuz hayret ediyorum ya sonra da erkekler neden aldatıyor işte bu yüzden! Kadınlar bunu hafife alıyor başka bişey değil aynı şeyi sen yapsaydın kapı dışarı ederdi seni kendi de hayatına bakardı erkeklerin bu konularda ne kadar katı olduğunun farkında mısınız neden? Daha mı gururlular hayır her insanda var o gurur ama kadın acizliğinden boynunu büküp el mahkum oturuyo o evde adam da cesaret alıyo işte bundan. Delirdim.

Gecen gun jinekoloji bolumunde gordum adini.O zaman da bu olaylar varmis.Neden o basligi actin ki o zaman ? Ruh halin mi gel gitli anlamadim cocuk istiyorum demistin hatta esim istemiyor diye belirtmistin.

daha bir yıllık evlilikte sana bunu yapan sonda neler neler yapmaz, üstüne bir de tokat atmış düşün .. zor geliyor olabilir ama ayrılmak en doğru seçenektir böyle durumlarda ..

Basın tekmeyi gitsin !

Yasattiklarini yaşamadan ölmesinler tek dileğim başka dicek birşey de bulamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…