Araftayim...

Hemen boşanmasanız bile çalışacak konuma gelmeniz lazım.Çalışmama izin vermedi dediniz. Bu aldatmayı ona istediğinizi yaptırmak için bir koz olarak kullanın bir süre. Fırsata çevirin bu durumu, iş bulacak konuma getirin kendinizi. Sonra boşanırsınız.

Halk eğitim merkezlerinde kurslar var oralara bakabilirsiniz.

Peki nereye gitmeliyim ? Arkamda bir ailem yok eşim yok dostum yok Ankaralı değilim yol bilmem iz bilmem aynı yatakta yattigimiza şahit mi oldunuz yanımda mısınız?
Erkeklere göre bunlar ne kadar basit şeyler değil mi evli iki çocuk annesi kadın boşanmışda olabilir ama empati yapsın siz böyle bir şey yapsanız adı namus olurdu değil mi o yapınca bir şey olmuyor nefret ediyorum erkeklerden hiç mi birine güvenilmez . İnsanlıktan nasiplerini almamışlar

Evet sen yapsan kıyamet ama o yapınca pişmanım özür dilerim bitecek sanıyorlar namus sadece kadının değil oysa

Çok teşekkür ederim yardımınız için bir mesleğim var muhasebe işi yapıyordum bakarken yine devam ederim işten gelsin konuscam

Kesinlikle pişman olmayacağım bundan yapcam o da yansın o da helâli varken insan harama niye bakar bilmiyorum ki

Güvenemem zaten öyle kolay kolay sevsem de yapmam gerekli galiba ailesi sahip cikmicak onada biliyorum hakediyor da bana yaşattıklarını yaşamadan ölmesinler

Çok teşekkür ederim yardımınız için bir mesleğim var muhasebe işi yapıyordum bakarken yine devam ederim işten gelsin konuscam

Eee süper. Kesinlikle iş aramaya başlayın. Eşiniz madem kafasını duvarlara vuruyor ( sahtekar) bundan istifade edin. Boşanma lafı yapmayın bir süre ama aranız soğuk olsun.

Ve lütfen sinirlerinize hakim olun, haklı iken haksız pozisyona düşmeyin. Kendi kafasında size vurmayı meşrulaştırmasına izin vermeyin.

Sessizce boşanma hazırlığınızı yapın.

Hakli gibi vurdu zaten en çok ona şaşırdım bu nasıl bir yüzsüzlük diye

Çocuğum yok ve beni ona bağlayan en ufak bir nedenim yok zaten çok soğuğum öksürük sesimi dahi duyurmuyorum

Lütfen affetmeyin ve bebek yapmayın... Bu şiddet artacak emin olun. Hiçbiri bşr tokatla kalmıyor. Hemde haksız adam. İlerde herhangi bir tartışmada haklı olsa neler yapacak demekki...
Aynen öyle affedecek gücüm de yok hep darbe alarak yaşadım belki kurtulurum evim olur dedim ama bu da olmadi nasip de yokmuş zaten cinsellik diye birşey kalmadi aramızda duvardan daha soğuğum karşısında

Ortak bir cinsel organ paylaşmaktan rahatsızlık duymuyorsun ki yol bilmem iz bilmemin arkasına sığınıyorsun hiç kusura bakma dostun değilim ama acı söylerim..öyle bir varlığım yüzüne bakacağıma üstüne kusarım boşanma davasını acar ilk bulduğum işe girerim.bulaşıkçılık temizlik bin diplomam olsa farketmez onu cekeceğime (bu işleri kücümsediğim için yazmadım zor işler olduğu için yazdım).şöyle yapan erkekleri tokat atta ata boşaya boşaya ellerine dillerine bellerine sahip olmayı öğretmeliyiz ki gelecekteki kızlarımız cekmesin bari

Haklisin ne diyeyim

Kız kardeşinin arkadaşı olduğunu söylüyor nasıl insan kız kardeşinin arkadaşıyla bu kadar samimi olabilir bilmiyorum
Eşinizi tanımıyorum hakkına da girmek istemem ama eğer zihniyetleri bozuksa samimi olurlar işte..Ve bu zihniyetlede affedince evlilik nereye kadar yürütülebilir??Diyelim kininiz dindi ve affettiniz (ha asla unutamazsınız o ayrı) sonra yine yaparsa ve bu kez çocuk veya çocuklar da eteğinizde olsa asıl o zaman ne yapacaksınız?Çünkü bence bir kez aldatan bunu yine yapar!!Lütfen bir an önce kendinizi kurtarın.Son olarak kendi suçunu sizi tokatlayarak bastırmaya çalışmasına yorum bile yapamıyorum.Hiç bir durum bu adamın yanındaki onursuz ve şiddet içeren hayattan kötü olmaz korkmayın..

boylelerini dunyadan surseler keske niye evleniyorsun kardesim senin esinde pek erkek mis senin gibi evine sadik kadini aldat hele o kadinin oldurmek lazim allah boylelerini kahirla bela etsin baska gezegende ac susuz biraksin insallajh ne diyecegimi sasirdim sen guclu bir kadinsin

Kesinlikle öyle kaybedecek çok birseyim yok artık kanacak bir bende yok ne kadar çabuk vazgeçersem o kadar iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…