Araftayim...

Ne hayaller kurarak evlendim beni kendime getirdi son cümleniz. Dik durmalıyım her şeye rağmen teşekkürler

Evet biliyor anlatıyor bende ailesine anlattım aradım. Babası çok üzerine gitti nasıl böyle birşey yapabilirsin diye
En iyisi olmuş .ben sadece size şunu soyliyim bunu kaldırmak çok zor ama affetdikten sonra hiç bir şekilde bu konuyu tekrar gündeme getirmemeniz lazım eşinizin de sizin içinize zerre kadar şüphe düşürecek bi harekette bulunmaması lazım . Bu surundurme süreci çok uzarsa eşiniz evliliğin duzelecegine olan inancını kaybeder ve vazda geçebilir onun da ayarını koruyun . Bu süreci atlatabilmek için aile terapistine gidin ya da bi psikologdan destek alın süreç kolay değil Allah yardımcınız olsun

Eşinizin karekteri çok bozuk malesef, iki tarafta evli, insanlar ne yapacaklarını sasırmışlar artık.. Barışacaksınız muhtemelen bana öyle geldi, çalışmayı şart koşun eğer barışırsanız, bir işe girin, 20 yaşındasınız daha okulunuzu devam ettirin acikögretimden de olsa , hayatınızı eşinize bağlı kılmayın bundan sonra..

Teşekkkür ederim Allah razı olsun

Inanın bilmiyorum ama bir süre sadece kendim kalmak istiyorum şuan gitme taraftarayım o kadar zor bi durum ki aynı şehirde nefes almak bile zor geliyor

Daha bir yıllık cicegi burnunda evlilikte neyin arayısı neyin aldatması neyin doyumsuzlugudur bu
Adamın kostur kostur eve gelmesi gerekirken baska kadınlarla konusması belki görüşmesi üstüne birde siddet göstermesi affedilecek bişey değil
Lütfen kendinize biraz saygınız varsa eşinizden önce nasıl bir hayatınız varsa ona geri dönün

Şuan tek düşüncem bu gitmeliyim...

O duvarı yumruklaya dursun sen tekmeyi bir an önce bas derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…