Araftayim...

O aşağılık kadın da hem evli hem de 2 çocuğundan utanmadan senin kocanla mı yatıyormuş !!!
Yatıyor mu bilmiyorum ama ben çöp atmaya bile cesaret edemezken elimde anahtarla biri görür eşime laf gelir diye onun bu yaptığı hainligin daniskası benim çocuğum yok kaybedecek birseyim yok o iki çocuğa aciyorum

Yatıyor mu bilmiyorum ama ben çöp atmaya bile cesaret edemezken elimde anahtarla biri görür eşime laf gelir diye onun bu yaptığı hainligin daniskası benim çocuğum yok kaybedecek birseyim yok o iki çocuğa aciyorum
Çocuğun yoksa hiç durma bile boşa canım , insanlar değişmezler, yarın yine aynısını yapar. O aşağılık kadını da rezil et, kocasını ailesini bul anlat herşeyi o da çeksin cezasını. Pis arsız , ben bile kudurdum burda

Iki tane çocuğu var hiç birseyden haberi olmayan saf da bir eşi var yapmalıyım değil mi ben bunu haketmedim sonuçta ama mahkemede eşinin öğrenmesini bekliyorum işin aslı
Bence hem şimdi hemde mahkemede işin içine dahil olsun eşi. Ayrıca arama kayıtları, mesajlaşmalar vs bulursan zina davası açabilirsin

Çocuğun yoksa hiç durma bile boşa canım , insanlar değişmezler, yarın yine aynısını yapar. O aşağılık kadını da rezil et, kocasını ailesini bul anlat herşeyi o da çeksin cezasını. Pis arsız , ben bile kudurdum burda
Degil mi ben yanıyorsam o da yansın hakediyor çünkü teşekkür ederim

Allah yardımcın olsun canım ama huylu huyundan vazgeçmez derler ama inşallah seninki vazgeçerde yaptığı hatayı anlar.iyice düşün taşın ağlamalarına kanma hemen.Rabbim hakkında hayırlı olanı eylesin

Degil mi ben yanıyorsam o da yansın hakediyor çünkü teşekkür ederim
Aynen öyle canım. Aynısını çok yakın arkadaşım yaşadı. Kızı aradık bulduk ailesine anlattık bütün rezilliklerini. Adamı boşadı , şimdi keyfine bakıyor. Senin canını yakanın sen de canını yakacaksın , utanmaz edepsizler.

Sadece kadının canı yanması olarak düşünme
Ortada sucsuz bir eşi var onunda ve belki zina icinde büyüyen cocuklar var

Merhaba ,
Eşime olan güvenimi bir türlü toparlayamıyorum.
Yaklaşık 1 yıllık evliyim geçenlerde eşim eve gelince annemi aramak için telefonunu aldım. Baktigim zaman kaydedilmemiş bir numara ile dakikalarca ve defacalarca gün içinde konuştuğunu gördüm . O gün hastaneye gitmeme rağmen beni bir kez olsun aramadı. Ve bu yüzden tartıştık . Neyseki iş telaşı dir olur diye uzatmadım. Daha sonra konuştuğu numaranın kim olduğunu sordum asker arkadaşım dedi ama bu kadar çok görüşmeyi basit bulamadim. Daha sonra numarayı kaydedip whatsap dan baktım. Kapalı bir bayandı. Beynim den vurulmuşa döndüm. Deli gibi severek evlendik. Kızı aradım daha sonra hoparlörü açıp teli yanına koydum kiza nasılsın kardeşim vs dedi . Kız iki çocuk annesi bir bayan ve çok argo konuşuyor. Ve esime evdesin diye mi benimle böyle konuşuyorsun dedi o lafın üzerine dayanamayıp bir anlık telefonu elime alıp kıza iki cocugunla sana ekmek parası getirecek olan adamı evinde böyle mi bekliyorsun sen diye bağırdım resmen sınır krizi geçirdim kapıları çarptım eşim o esnada yatak odasına gelip bir tokat atti . Canımı yakan yanagimdaki sizidan cok bana yalan söylemeseydi. Dondum kaldim odama geçip saatlerce ağladıktan sonra eşim geldi sarılmaya çalıştı sarilmadim ve gecelerdir elini duvara vura vura ağlıyor ben sana bunu nasıl yaptım diye ama ben kalbimi iyileştirip bir türlü gidemiyorum yapma diye öylece bakıyorum çok kirginim ne yapmalıyım?

Hemen bir psikoloğa git. Konuş anlat. Aceleci davranma. Kimse kızmasın ama belki bu hem eşin hem aenin için dönüm noktasıdır. Aynı şeyleri yaşayan biri olarak söylüyorum ki berbat bir duygu bilirim. Su bile içemiyordum. Psikoloğa gittim. Konuştum. Sonra bekledim. Herşey düzene girdi. Hani hep derler ya bir yapan yine yapar hatır efendim. Bazen insan hayatından ders alabilir. aldatan ama yakalanmamış bir sürü adam var. Biraz bekle derim sana.

Esin duvari yumruklaya dursun. Bosan da kafasini taşlara vursun.
Simdi mi aklina gelmis pismanligi....yakalanmasaydi aynen devam... bir de sucu bulununca sana siddet uygulamis utanmaz adam. Affedersen sen basini taslara vurursun. Cunku sana tikat attmasi adamin arsizligindan...

Hemen bir psikoloğa git. Konuş anlat. Aceleci davranma. Kimse kızmasın ama belki bu hem eşin hem aenin için dönüm noktasıdır. Aynı şeyleri yaşayan biri olarak söylüyorum ki berbat bir duygu bilirim. Su bile içemiyordum. Psikoloğa gittim. Konuştum. Sonra bekledim. Herşey düzene girdi. Hani hep derler ya bir yapan yine yapar hatır efendim. Bazen insan hayatından ders alabilir. aldatan ama yakalanmamış bir sürü adam var. Biraz bekle derim sana.
Inan bilmiyorum ilk defa böyle gördüm onu o kadar karmaşık şeyler yaşıyorum ki

Inan bilmiyorum ilk defa böyle gördüm onu o kadar karmaşık şeyler yaşıyorum ki

Tek ilaç zaman. yaran çok taze biraz bekle kabuk bağlasın en doğru kararı o zaman verirsin. Şuan aklının karışık olması çok normal. Bu yüzden beklemek en iyisi. Bunların aynısını bana psikolog söyledi. Sana da böyle söyleyecekler.

Araf yok bu durumda..
Adamın üzerine hangi küfürü edersen et eğreti durmaz öyle pislik birisi..
Daha gençsin git kendi hayatına bak uzun yıllarda evlenme planını çıkar kariyerine odaklan.. Böyle tipler adam olmaz

X