aradigim sarki ?

Tweety

-Zık-
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
36.389
26.112
kizlar bundan bir kac sene once bir sarki dinlemistim,cok begenmistim o zamanlar cok cikiyordu tvde neyse iste simdi bir turlu aklima gelmiyor sarkida kimin soyledigide ama bulmak istiyorum sadece klibini biraz hatirliyorum belki aranizdan bilen birileri cikar yardimci olursaniz sevinirim biraz kuyuda igne aramak gibi olacak ama insALLAH bulurumsimdi sarkiyi soyleyen kisi erkek keldi biraz iri yari cok unlu biri degil klibin icinde kendisi oynamiyordu sadece sarkiyi soyluyor ve klibin icinde arada bir gorunuyor uzerinde takim elbise kliptede bi kiz ve oglan var ve sanirim kiz hasta falan sonra ormanda felan dolasiyordu sanki kiz iste boyle bilen varmi:26::26::44::44:

valla bende bi şarkı arıyorum senelerdir bulamıyorum (...tesadüfen bulursan öyle ya değilse imkansız

valla bende bi şarkı arıyorum senelerdir bulamıyorum (...tesadüfen bulursan öyle ya değilse imkansız

sen birseyler biliyormusun aradigin sarki hakkinda belki ben biliyorumdur...
bende bu sarkiyi ne zamandir ariyorum ya sarkiyi sevdigimi biliyorum ama hatirlamiyorum nasil is anlamadim:44:

şarkının türünü de mi hatırlamıyorsun veya bir iki kelime sözlerini

Ferda anil yarkin biraz iri bir adamdir ve takim elbiseli bir klibi de var.. Ama o klipte hasta bir kiz falan var miydi bilmiyorum istersen onun kliplerini bi incele.. Bi de takim elbiseli mustafa ceceli de olabilir, karanfil diye bi sarkisi bi ara cok meshurdu ama hatirladigim kadariyla onda da hasta bir kiz falan yok:S

ama ferda anıl yarkın kel değildi ki arkadaşım başka biri bence

yok tatlim ya ikisinide taniyorum degil malesef bu soyledigim kisi kel ve cok unlu degildi...
viva ve gala var sarkilarin ciktigi kanallar orda cikiyordu hep :44:

isin kotusu sarkinin sozlerini hatirlamiyorum ya bir iki kelime hatirlasam yeter ama yok yok yokk

@elisya olsun canim sagol yinede yardimci olmaya calistin
@soft85 cok denedim canim yani dun bugun yaradigim bir sarki degil bir kac zamandir ariyorum unutmustum bugun yine geldi aklima sorayim dedim belki sansya bi bilen cikar:44:

Ay ben hasta olurum şimdi yaa
BUlmam Lazım bunuuuuuuu:44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…