Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

Şimdi çıkıyodum gözüm ilişti buraya canım.Yemeğimi yapayım bide yiyelim hemen damlarım

Konu geyik muhabbetine dönüştüğü için buraya taşınmıştır..
Editör arkadaşımın bilgisine...

canım napıyosun?ya doğuda bahar operasyonu başladı şafak topiğinde doğuda görev yapan eşleri var arkadaşların,onlar için üzüntülüyüm..bide 2 askerimizi şehit verdik..çok sanım sıkılıyo aslında..:çok üzgünüm:
sedacım bi gelişme varmı bebekle ilgili?

Off evet yaa yine ateş düştü ocaklara :çok üzgünüm:
Valla tatlım bizim tayin işi vardı biliyosun malasef olmadı :1no2: haliyle bebek işindede bi gelişme yok.Büyük şehire taşınırsak dedik oralarda daha kolay oluyo bu işler.Burdada öle merkez falan olmadığı için bisüre daha bekliycez :çok üzgünüm:

hayatım eşin biraz önemsemiyo sanki bu konuyu yanılıyorsam k.bakma..tayin olmadı demek..off valla üzüldüm senin adına....o teröristlerin topunun ocağına ateş düşer işallah..allahın cezaları

hayatım eşin biraz önemsemiyo sanki bu konuyu yanılıyorsam k.bakma..tayin olmadı demek..off valla üzüldüm senin adına....o teröristlerin topunun ocağına ateş düşer işallah..allahın cezaları

katılıyom sana aso ya nedir bu ocaklara düşen ateş ya senağlama

ben siteye giremedim..doğal olarak şarkıyı dinliyemedim..

Olurmu tatlım elinden geleni yapıyo iki ameliyat geçirdi üçüncüde yolda :çok üzgünüm: ama tayin işi yatınca ister istemezo işte yattı şimdilik.
Bekleyip görücez artık a.s
Gündüzünkaranlığı bacım naper hatırladınmı beni geyikteki sohbetlerimizi kıss delikafadulden

eyvah

beni bu sevdada ne isim vardi
kalbimi eline vermeyecektim
yansam da olsem de askinla senin
seni seviyorum demiyecektim

eyvah yine ayrilik gorundu eyvah
kalbim yerinden sokuldu eyvah
ey benim garip gonlum
ey benim dertli basim
yine hasretler gorundu
eyvah, eyvah, eyvah...

golgeni dunyama yasaklasaydin
keske bu sevgimi hep saklasaydin
kalbimi elimle bicaklasaydim
belki boyle aci cekmeyecektim, aci cekmeyecektim
eyvah yine ayrilik gorundu eyvah

ey benim garip gonlum
ey benim dertli basim
yine hasretler gorundu eyvah

soz: ahmet selcuk ilhan
muzik: selehattin cesur

YouTube - Yüksel Özkasap - Eyvah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…