Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

Allah'ım inanmıyorum Pati pc nin üzerinde uyudu:roflol:
Resim çekeyim hemen:roflol:
Bu kedi beni öldürecek:roflol:

:roflol:
Tüh, çekerken uyandı ama bu sefer de kitaplığa çıktı oturdu:roflol:

heeee vallaha onu diyom nasıl bir tıptı o oyle =)

bitanesin sen hemen dinliyom bende sizin seveceginiz rock ve arabesk olayan parcalardan koyabilir miyim =)
soruyo bide..kızım topik senin ya aşkolsunolumunekankayizsmileŞenizne istiyosan koy geyik burası adı üstünde:))
:roflol:
Tüh, çekerken uyandı ama bu sefer de kitaplığa çıktı oturdu:roflol:

bu saatte kitağlığa çıkıcak enerji var ne güzelboshayallersmilebenim mutfağa gidicek halim yokmirmirmirmir

güzelmiş kız..daha başlardayım ama bağrırlarsa kaçarımdelikafadulden
tanırıcam super sarkı begendim vallaha sende bir sunu dinle son zamanlarda baya dinliyorum
Candan Erçetin - Kader dinle, video klip izle, klip indir

geçen günkü iletin buydu demekkaydirigubbakcemile5kul kurar kader gülermişCADIARZU
kızlar ben corç maykılın şu şarkısınıda çok severim aslında:kedi:
İzlesene.com : Video - George Michael - Careless Whisper
George Michael - Careless Whisper

tanrıcam alıssın kuzum kaçma onlar gibi baş salla yeter=) dur dinliyorum attıklarınızı sırayla

tanrıca biliyorum kuzum o sarkıyı cok severim bende =) aaaah aaaaaah simdi sevdiklerimiz yanı basımızda olsaydıda dans etseydik aaaah aaah

Niye dinleyemedin fıstığımm:gitme:
açamadım sayfayı:gitme:
karabiberim eyvallah sagolasın =)

tanrıca bebegim supersin ya kadında ne ararsan var ses goruntu dur ben onun bu sarkısını cok severdim

ızlesene.com : Video - natalia oreiro
aşığım kadın aresmen livo bacım ya:)))iki gözüm çatal karam çingenem:))
:roflol: yok yok sen artık metalci değil damarcısın kızım laflara bak:roflol:
Dur ben sana en damarından bi şarkı yollayem
tabi kızım sen ne diyosun hahahahahasırnaşık şey
liv mangayı açtım ama çok kaliteli bunlar ya aşar beni:roflol:

tanrıca biliyorum kuzum o sarkıyı cok severim bende =) aaaah aaaaaah simdi sevdiklerimiz yanı basımızda olsaydıda dans etseydik aaaah aaah

ahh ahhhhhhhsırnaşık şeykızım valla kahkaha atıyorum resmen allah cezanı vermesin emisırnaşık şey

var ya kızımmmmm bende senin gibi begendigim bir kac kadına asıgım fln dedigimde benimkısı bana lezoymuşum gibi bakıyor =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…