Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

makberim hoşgeldin sen nasılsın?dilayın şarkısını açtım onu dinliyorum,şu an gayet hoş geldi kulağıma,şiir okuyo daha şarkıya geçmedi,dilayın şarkıları zevkli oluyo,saolsın gündüzün karanlığıda ekliyo,yalnız bırakmıyo bizi:1hug:

hoşbuldum canım iyiyim sağol özledim seni yaaa

bende özledim seni hayatım,uzun zamandır sohpet edemiyoruz:çok üzgünüm:
kız ben cezalıydım ya,o ara kart olayı olmuş,cezam bitince siteye girdim seni kırmızı gördüm,ben tabi kro bilmiyorum ne oldunu seni editör oldun sandım tebrik edicektim:1shok::roflol:
sonra baktım turuncu da kırmızı..anam dedim çifte tebrik:))sonra seda anlattı tabi durumukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay delüümm sende başvurdunmu alıcakmısın

kartı gördüm çok hoş,almayı düşünüyorum hatıra die,cinselliğe yazmak için değil ama hoş bence..ayrıca nie bu kadar olay olmuş anlamıyorum..alanlar sanki sırf cinsellik için alıyo bence çok abartılmış...
senden ne haber?çocuklar nasıl,rahatsız eden varmı anladın sen

haklısın canım ben orası açıkken girmedimkii kaldıki şimdi girmek bencede çok abarttılar neyse ben hatıra için aldım...bende aynen bildiğin gibi çocuklarda aynı devam :)) diğeri için sence dururmuuuu böyle arada bir yokluyor attırıyor tepemi

makber
takma kafana sen bunu,kusuyo zehirini hazımsızlığını kıskançlığını yılan gibi zehirini kusup gidiyo..sen sakin snirlenme..
dilay
parça süperdi canım saol..arada değişik arabeskler dinlemek hoş oluyo ya..

sende saol asocum daha cok dinleriz ins birlikte :1hug:

merhaba kızlar nassınız bakalım
damara devam sohbete devam

dilayyyy avatarını görmedim sanmahelallll:1closedeyes:
gündüzün karanlığı,canımsın,saolasın,kızlar siz olmasanız valla,topicte tık yokkaydirigubbakcemile3

asomun topiki mi varmıışşşşşşşş:):))

yawrum ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

arabeskkkkkçilerrrrr:):)):):):

asomun topiki mi varmıışşşşşşşş:):))

yawrum ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

arabeskkkkkçilerrrrr:):)):):):
hoş geldin kanka topic kapanıcak nerdeyse sen gelene kadar:roflol:
benden pes diyosun hayatım:1shok::roflol:ama haklısın sıra sizlerde kızlar..dilay ve g.karanlığı topic için en önemli paylaşımlarda bulunan arkadaşlarımız..bunun için onlara teşekkür ediyorum:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…