Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

alooooo kimseler yokmu buralarda nirdesiniz bakem

asoo gözlerimz seni arıyo kanka yaa :)))
kankam benim ya:))geldim patim geldimhihoyyythihoyyyt..çok çok çok özledimmm:1hug:Şeniz..
aso 2 gün içinde gelcek cnm...gelemiyo kk ya şu gnlerde (
sevgili basın danışmanım ömür boyu menejerim olurmusunücreti özelden konuşalım:roflol:..anam arkadaşı hakkında bilgide verirmiş yerim kızım seni bencokacimcoook
merhaba kızlar nerelerde arabeskciler kalmadımı kimse :sm_confused:
dilay nerdesin hayatım ya..ne zamandır yoksun..msj atmıştım konumuz taşındı die okumadın sanırım..tekrar hoşgeldin canım..damar bitermi damarcı bitermi canım yaburdayız:lepi:..nasılsın görüşmeyeli
alooooo kimseler yokmu buralarda nirdesiniz bakem
vallahi akşam dedimki adanalı günü gündüzün karanlığının dizisikaydirigubbakcemile3aklıma sen geliyosun hemen..cuma msjınıda aldım canım allah razı olsun..yoktum bi süre pati arkadaşım yazmış zaten..sen nasılsın ferdi babanın kızı evleniyo pazar günü haberin varmı:)..

yok haberim nede olacakmış gidelim pazar günü :roflol:
hoşgeldin asommmmmmm güle güle oturun yeni eviniz de nere taşındınız

canlarım ben bir süre giremicem yine haberiniz olsungeçen yazmadım aniden gittim merak ettiniz saolun,sebep şu askerimle ilgilenicemonu hayırlısı ile yollıyım haftaya görüşürüz şimiden allaha emanet olun hepiniz

tm canımm allah kavuştursun canım slm'lar

bir sokak çeşmesi

Bir sokak çeşmesi oldu gençliğim
Uzanan her tasa doldu gençliğim
Çerçevesiz kalmış bir resim gibi x2
Eğrildi kırıldı soldu gençliğim

On sekiz yaş ile otuz arası
Dile destan oldu her macerası
Aynaya bakınca yıllar sonrası x2
Ağaran saçımı yoldu gençliğim

Yaş kırkta testimiz doldu dolacak
Arzular hayaller toprak olacak
Bir ömür boyunca ne yazık ancak x2
Felekten birkaç gün çaldı gençliğim

Mynet Eksenim - Video - sevdaseli_sevdaseli - BIR SOKAK CESMESI

ooooooooo kimlerr var yafff topikdee anamm şöel bi bakıyım didiydimm bi baktımm asooo hoşgeldinn canım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…