Araba sürme korkusu!

Bende sizin gibiyim, evet kullanıyorum çok da dikkatliyim fakat bizim ülkemizde kurallara uyan yok ki.. bulunduğum yerde büyük araçlar çoğunlukta ve arabalılar benden korkup beklesin yoksa altıma alırım kafasında genelde, bende iki oğlumla kaza yapmaktan korktuğum için tercih etmiyorum araba kullanmayı. Fakat ben kendimden değil karşıdaki hanzolara güvenmediğimden korkuyorum. Daha bikaç yıl önce bi arkadaşımıza kırmızıda durmayan bi kamyon çarptı oğlu kaldı ardında 6 yaşında.

Nefret ediyorum kurallara uymayanlardan.

Merhaba kızlar. Son 10 gündür ciddi anlamda ehliyet almam gerektiğine kafa yoruyorum,çok önceden almalıydım biliyorum ama korkuyorum! Resmen kabus gibi asla almayı düşünmüyordum son zamanlarda ,eşim ameliyat olup evin bütün sorumluluğu bana kalınca çok gerekli olduğuna ikna oldum.

aranizda önceden korkup sonra ulan korktuğum kadar yokmuş diyen oldu mu?
Muhakkak öğrenin, ertelemeyin. Araba bir ihtiyaçtır ve herkesin ogrenmesi gerekir. 11 ay arabasiz kaldim fena eksiklik hissettim. Ogrendiginizde inanin vazgecemeyeceksiniz. Korkmayın insan neleri basarmiyor bu hayatta. Ozguvenli olun.

Bende sizin gibiyim, evet kullanıyorum çok da dikkatliyim fakat bizim ülkemizde kurallara uyan yok ki.. bulunduğum yerde büyük araçlar çoğunlukta ve arabalılar benden korkup beklesin yoksa altıma alırım kafasında genelde, bende iki oğlumla kaza yapmaktan korktuğum için tercih etmiyorum araba kullanmayı. Fakat ben kendimden değil karşıdaki hanzolara güvenmediğimden korkuyorum. Daha bikaç yıl önce bi arkadaşımıza kırmızıda durmayan bi kamyon çarptı oğlu kaldı ardında 6 yaşında.

Nefret ediyorum kurallara uymayanlardan.
Başınız sağ olsun çok üzüldüm :KK43: çok şükür buralarda insanlar kurallara uyuyorlar ama dediğim gibi nadiren var uymayan o zamanda benim dikkat etmem gerekecel extra :) en azından deneyeceğim,denemeden vazgeçmek istemiyorum

Muhakkak öğrenin, ertelemeyin. Araba bir ihtiyaçtır ve herkesin ogrenmesi gerekir. 11 ay arabasiz kaldim fena eksiklik hissettim. Ogrendiginizde inanin vazgecemeyeceksiniz. Korkmayın insan neleri basarmiyor bu hayatta. Ozguvenli olun.
Çok teşekkür ederim desteğiniz için :) birinci ehliyetimi aldım dün sabah :) o bana biraz özgüven getirdi

X