Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Maşallah erken evlenmissin o zaman 4cocukla ugrasmak nasil ay ben benimkine desem seni sen o arkdasinla sk gorus der kendisi 5cocuk istemektede tabi bende de o potansiyel yok
Çok zor Valla, bir de kimsem yok 4 çocuğumu da kendim büyüttüm, eşimin desteği de büyük oldu:) 5 çocuk istiyorsa o da anne gibi gece uykusundan feregat edip ilgilenecek:) Benim eşim işe gittiği halde gece benimle beraber ayaktaydı nöbetleşe ilgileniyorduk:)

Yok konu yöresel yemekler ya onu yap dedin zannettimYok canım yemedim pek hitap etmedi bana
Öyle mi hayırdır gezme amaçlı mı
Fuar varmis esim beraber gidelim cumadan gider gezeriz dedi fuara gider doneriz dio ama bakalim kizcem o gunlerde nasil olur
maşallah benimkide raziyim herseye sen yeter ki kabul et diyor da bende onda o isigi göremiyorum

Fuar varmis esim beraber gidelim cumadan gider gezeriz dedi fuara gider doneriz dio ama bakalim kizcem o gunlerde nasil olur

maşallah benimkide raziyim herseye sen yeter ki kabul et diyor da bende onda o isigi göremiyorum
Havalar düzelir kızında biraz daha büyür iyi olur canım
Buraya yakın mısnız?

Himmm.. İçli köfte kopmuş gitmiş.. Ellerine sağlık yavru..çerkez tavuğu.. İle içli köfte arasında gidip gelmistim. Oyum çerkeze gitmişti..tebrik ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…