Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Mayonezli makarna hüpletmiş birileri eritmek için spor yapsın:KK70:Yoksa sana demedim:KK53:
İyiyim hemşom sağol:KK60:Bugün yürüyüş yaptım kendimi çok iyi hissediyorum:KK49::KK76:
Aaaa inanmiyoruuummmm:eek: hem meyonez hem makarnaaaaa:KK57: totosu kocaman olcek kocaamaaannnn:eek::KK70: bende tüm gün yattım,her yerim tutuldu yatmaktan:KK70:

Aaaa inanmiyoruuummmm:eek: hem meyonez hem makarnaaaaa:KK57: totosu kocaman olcek kocaamaaannnn:eek::KK70: bende tüm gün yattım,her yerim tutuldu yatmaktan:KK70:
Öyle vallahi kimse bilmiyorum totoso kocaman olacak:KK70:
Sen dün yazdığımı gördün mü:KK45:
Marga bu hafta bildirim yapmayalım moralimiz bozulur dedi.Bende harbi benden çok zayıflamışsa bozulur, gaza gelirim dedim:oops:Harbi gaza gelmem lazım hiç yardımcı olmuyorsun:63::KK70:

Öyle vallahi kimse bilmiyorum totoso kocaman olacak:KK70:
Sen dün yazdığımı gördün mü:KK45:
Marga bu hafta bildirim yapmayalım moralimiz bozulur dedi.Bende harbi benden çok zayıflamışsa bozulur, gaza gelirim dedim:oops:Harbi gaza gelmem lazım hiç yardımcı olmuyorsun:63::KK70:
Hahahah:KK70::KK70::KK70: yok görmemiştim. Margayi tebrik ediyorum çok doğru demiş:KK9: beni baz alacaksan hiç alma nevos senin gazını kaçırırım:KK70:

Olmadı hemşom seninde gaza gelmen lazım sonra sonuncu olursun çok ayıp:eek:Sonra tolin'in diline düşeriz:63::KK70:
He yaa tolinin diline düşeceğime b.klu dereye düşmeyi tercih ederimo_O dün bana diyo ki " harbi,o aldığın spor aleti salata tabağı değil karıştırma spor yapicaksin onla" :63::KK12:

ne aleti kullaniyosun.ben spor konusunda cok tembelimdeo_O
Eliptik bisikletim var canim onla çalışıyorum. Bir de dün şunu aldim
8lzzlV.jpg

Bak gordun mu simdiden dalga geciyor:KK70:Kilo veremezsek yandik:KK70::63:
Valla yaaa:KK17:napsam ki mideme kelepçe mı taktirsam:KK70:

X