Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Günaydınlarrr hadi bakalım oylama başlamışş kullandım oyumu çerkez tavuğu ve içli köfteden yana..
Yaaaa.. oyumu kullandım ama şaşırdım yeni öğrendim kendine de kullanabiliyormuşsun oy.. öylede olsa ben asla kullanmam çokı hoş olmaz bence ohh benden iyisi yok tüü kaka beğenmedim diğerlerini..(patt kendime oy) hiç etik değill..

Sarlıkmı var yoksa bebekte,sık sık emzirmen lazım bu durumda,çok geçmiş olsun ..
Ablam daha once sinirda cikmisti fototerapi aldik dustu drmuz uzamis anne sariligi dedi bugun goturcemiz daha tecrübeli ve yuksek yapmis ole olunca bide ona goturelim dedik
günaydın canımm nasılsınn sarılığımı geçmemiş bebeğinin.. bazı bebeklerde hemen geçmiyor canım üzülme ben yiğenimden biliyorumm..ama tabikide getirin cimcimeyi doktoraa..
kimi bebekte 1.5 2 ayi buluyormus biz icimiz rahat etsin diye goturcez bugün
iiyim sen nasilsin

Fototerapinin faydası olur dşye biliyorum,bakalım bu doktor ne diyecek,sen yinede sık sık emizrmeye çalış ki sarılığıda azalmaya başlasın..

Mrb canim yazini gordum.icin rahat etsin diye yazayim dedim benim oglumun iki ay surdu sariligi herseyine bakildi korktum bende dr zamanla geçecek dedi şükür geçti

Fototerapinin faydası olur dşye biliyorum,bakalım bu doktor ne diyecek,sen yinede sık sık emizrmeye çalış ki sarılığıda azalmaya başlasın..
oldu zaten o zaman 17den sabaha kadar 4dusmustu emziriyorum oburiks benim kiz zaten maşallah cok emincede bu sefer kusmalarimiz oluyor
günaydınn
sendromsuz pazartesi
Günaydın
Mrb canim yazini gordum.icin rahat etsin diye yazayim dedim benim oglumun iki ay surdu sariligi herseyine bakildi korktum bende dr zamanla geçecek dedi şükür geçti
Tesekkkur ederim Drmuzda iki ayi bulur dedi ama bakalim bugunku ne diyecek bakalim

Hayirli haberlerle gel canim
oldu zaten o zaman 17den sabaha kadar 4dusmustu emziriyorum oburiks benim kiz zaten maşallah cok emincede bu sefer kusmalarimiz oluyor

Günaydın

Tesekkkur ederim Drmuzda iki ayi bulur dedi ama bakalim bugunku ne diyecek bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…